reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jedno cc nie musi być teraz koniecznie wskazaniem do drugiego. A znieczulenie nie boli bardzo, ale jakoś nieprzyjemne było, może też przez stres. Świadoma jesteś normalnie tylko od pasa w dół bez czucia. Tzn nie mogłam ruszyć nogą, ale czułam, że coś tam szarpią tylko nic a nic to nie bolało. Chyba wolę tak niż pod narkozą, bo bym się bała,że się nie obudzę, no i dziecko można od razu zobaczyć.
Jak bym miała wybór to bym wolała rodzić naturalnie bo mam lekki niedosyt po poprzednim ale mam endometriozę w bliźnie która mnie dobija i jest szansa żeby ją wyciąć przy CC.
 
Powiedzcie mi mamuśki bo pierwsze CC miała nieplanowane i zabrali mnie w trakcie porodu na szybciaka i uśpili całkowicie . To teraz będę mieć planowane wiec znieczulenie pewno zewnątrzoponowe . Jakie to odczucie ? Boli jak się w kręgosłup wbijają? Czy człowiek jest otumaniony? Czy to szarpanie jest nieprzyjemne?
To sprawa indywidualna,mi sie chcialo wymiotowac,prawie zaslablam i nie mialam ochoty nawet na dziecko patrzec bo mnie poty oblewaly,nie wiesz jak zareaguje twoj organizm, niestety....po cc spalam 7 godz i po tylu corke moglam przytulic po raz pierwszy 😔
 
Też mam problemy ze snem. Zasypiam o 20.30 razem z córką, kręcę się w nocy, budzę się o 3 i nie śpię już 😕

Jak mogę zapytać to czemu masz mieć holtera? Masz jakies problemy z serduszkiem?

Tak mam tachykardie rozpoznaną od kilku lat i biorę leki ale ze względu na ciąży mi ją zmniejszyli i dzisiaj mam holter po to żeby sprawdzić jak leki działają. Taka kontrola
 
reklama
Dziewczyny po cesarce dzięki za info🙂 mam termin na 8, z powodu arytmii pewnie też będę mieć wskazanie do cc, czyli pewnie urodze w sierpniu, maz nauczyciel będzie miał jeszcze wakacje wiec będzie wstawal do dziecka 🙃 No i może jakoś dojdę do siebie do 26.09 na wesele siostry 😃 ... nie za optymistyczny wariant 🤔😏
 
Do góry