reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Też strzelec ;)

Dziewczyny coś wam opowiem :D pierwszy poród. Cc planowana w środę. We wtorek wieczorem odeszły mi zielone wody (42tc). Dzwonię do męża: przychodź, ja rodzę. Zrobił mi awanturę, że dlaczego rodzę, skoro mam rodzić jutro 😂 mały został wyciągnięty gdy Polska strzeliła Rosjanom honorowego gola na Euro 2012 i słychać było wiwat w całym szpitalu :) mój klocek ponad 4kg. Mój chlop go zobaczył i sobie poszedł. Zapomniał o mnie i całym świecie :)
Ja też w 2012 rodziłam
 
Ja mam termin na 11.09, jestem po jednym CC. Ciekawe, czy dostanę wskazanie na drugie. Wtedy też bym urodziła szybciej. Mam urodziny 28.08, więc kto wie. 🤣
Z ciekawostek, ja też jestem dzieckiem z cesarki i mój mąż również. 😁
 
Powiedzcie mi mamuśki bo pierwsze CC miała nieplanowane i zabrali mnie w trakcie porodu na szybciaka i uśpili całkowicie . To teraz będę mieć planowane wiec znieczulenie pewno zewnątrzoponowe . Jakie to odczucie ? Boli jak się w kręgosłup wbijają? Czy człowiek jest otumaniony? Czy to szarpanie jest nieprzyjemne?
Jedno cc nie musi być teraz koniecznie wskazaniem do drugiego. A znieczulenie nie boli bardzo, ale jakoś nieprzyjemne było, może też przez stres. Świadoma jesteś normalnie tylko od pasa w dół bez czucia. Tzn nie mogłam ruszyć nogą, ale czułam, że coś tam szarpią tylko nic a nic to nie bolało. Chyba wolę tak niż pod narkozą, bo bym się bała,że się nie obudzę, no i dziecko można od razu zobaczyć.
 
reklama
Do góry