reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A co, atmosfera by się zagęściła? [emoji1787][emoji23]
Hyhy z pewnością 😂 i tak jest zageszczona przez chleb razowy 😂😂😂

Swoją drogą ja nie wiem co jeść.. 🤷 niby głodna a na nic zbytnio ochoty nie mam więc w pracy jem to co zabiore.. Teraz zrobiłam warzywa na patelnie z serem żółtym i średnio mi smakowało.. 🙄 reszta potraw mam zbrzydla, ryby mogę jeść ale nie chce i nie moge tylko tego jeść.
🙄
 
I weź go nie kochaj 🤣śpi jak ludź 🤣
IMG_20210218_202210.jpg
 
Odkryłam ciekawa aplikacje ciążowa, niestety ma ograniczone funkcje jak się więcej nie wykupi ale podstawa też jest fajna, i jest licznik skurczów i kopnięć na później :D
Najlepsze jest to ze myslalam ze mi sie to w tej apce przyda. Po czym nie wiedzialam przy skurczach kiedy jest poczatek a kiedy koniec i dopiero po podlaczrniu mnie do ktg wiedzialam ale bez tego bym nie odroznila [emoji23]
A liczyc kopniec nawet mi sie nie chcialo a syn i tak byl lrniwy i rzadko kopal[emoji23]
 
Strzelec zawsze pozna drugiego strzelca 😉
Też strzelec ;)

Dziewczyny coś wam opowiem :D pierwszy poród. Cc planowana w środę. We wtorek wieczorem odeszły mi zielone wody (42tc). Dzwonię do męża: przychodź, ja rodzę. Zrobił mi awanturę, że dlaczego rodzę, skoro mam rodzić jutro 😂 mały został wyciągnięty gdy Polska strzeliła Rosjanom honorowego gola na Euro 2012 i słychać było wiwat w całym szpitalu :) mój klocek ponad 4kg. Mój chlop go zobaczył i sobie poszedł. Zapomniał o mnie i całym świecie :)
 
reklama
Do góry