reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Właśnie jak to jest? Bo przeraza mnie że np ja bym miala tak zrobić 🙄🙄🙄🙈
Przed porodem robią lewatywę, więc teoretycznie powinny być czyste jelita 😁 ale pewnie różnie to bywa. Ja z kolei duuuużo zwymiotowałam, bo przesadziłam z gazem rozweselającym (po tej akcji zabrali mi ten gaz, a trochę mi pomagał🤦😁)
 
To tylko ja tyje?:( ale mi się wydaje ze te dwa kilo to cyce 😄 po kilogramie na każdy, bo mam takie donice ze pamela to mało 😜
ja wczoraj tu swoje cyce wrzucałam ale ja zawsze miałam spore po prostu mi sie podniosły magicznie 😂😂😂 wrzuce na pewno jakieś ćwiczenia :) ogólnie zależy mi na wzmocnieniu pleców (ponoć zmora po porodzie moje dwie przyjaciółki cierpią) i ogólnie coś rozciągającego bez hardkoru byleby sie czymś dla zdrowia zająć :)
 
reklama
Jestem po wizycie 🥰 dzidzia rośnie wg OM 9+5 a wg USG wyszło 10+3 mierzy już 3.5cm i jest mocno energiczna 😁w pierwszym momencie była głową w dół a potem normalnie wywinęła fikołka 😂
Lekarz powiedział że już nieźle się wierci. Słyszałam serduszko ale nie wiem ile uderzeń lekarz nie mówił. Ważne że bije i rośnie 💞
 

Załączniki

  • Screenshot_20210217_180150_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20210217_180150_com.android.gallery3d.jpg
    287,4 KB · Wyświetleń: 96
Do góry