reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja umiem robić dwójkę tylko w domu, ewentualnie u rodziców (w sumie dom rodzinny 😅)... Teraz jestem na L4, ale jak chodziłam do pracy i nie zrobiłam rano, to potem cały dzień męczarnia, a po pracy pędem do domu 😅
Haha, ja mam często na wyjazdach, po długich podróżach, że nie mogę się wypróżnić. Dramat wtedy jest
 
Tak, mozna to dostac i kupic bez problemu, 50zl.
Kiedys z nia rozmawiałam, za kazdym razem obywalo sie bez czyszczenia bo robila do 12 tyg....ciezko sie słuchało tego 😐

W Zyciu bym nie chciala faceta do porodu, niech z tej strony mnie dobrze zapamięta 😆 byla kiedys mama ze mna, i niby stala przy glowie, a wszystko widziala..takze ten.
Moj m na szczęście ma takie samo zdanie, na usg mi w sumie niepotrzebny, bo i po co, nagrywam filmik i mu pokazuje 😊
Serio?.. Jak to możliwe że lek na stawy takie coś powoduje, co ona cała fiolkę zjadała czy jak?
 
Ja tam dwojeczke wszędzie zostawię 😂😂😂😂😂😂😂 nawet na środku drogi w lesie 😂😂😂😂😂
Kochana ja tylko w domu, jade gdzieś na tydzień tak tydzień nic. Jak się tu przeprowadzilam to mój M wychodzil po coś do sklepu potem się zorientowałam że to tylko po to żebym na luzaku mogła iść do kibla. W chwili kiedy poszło bez wysiłku zaklimatyzowalam się🤣🤣
 
reklama
Do góry