reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jestem po wizycie 🥰 dzidzia rośnie wg OM 9+5 a wg USG wyszło 10+3 mierzy już 3.5cm i jest mocno energiczna 😁w pierwszym momencie była głową w dół a potem normalnie wywinęła fikołka 😂
Lekarz powiedział że już nieźle się wierci. Słyszałam serduszko ale nie wiem ile uderzeń lekarz nie mówił. Ważne że bije i rośnie 💞
Cudownie ❤❤❤❤ widzę że terminy mamy podobne i dzidzi w podobnych wielkościach ❤❤❤😍😍😍😍
 
Przed porodem robią lewatywę, więc teoretycznie powinny być czyste jelita 😁 ale pewnie różnie to bywa. Ja z kolei duuuużo zwymiotowałam, bo przesadziłam z gazem rozweselającym (po tej akcji zabrali mi ten gaz, a trochę mi pomagał🤦😁)
właśnie ja prosiłam o lewatywę, bo miałam wywoływany i położna mi powiedziała, że oni już tak nie robią i mam się nie przejmować, bo to dla niej normalne 🤷‍♀️ jak już były skurcze to o tym nie myślałam. Tak ze mnie wody i krew szła ciagle a ona tylko te podkłady zmieniała 😅 i nic tam nie widziałam innego ale na pewno zrobiłam dwójkę w którymś momencie 🤣
 
reklama
Ja też dziś siedziałam w pracy w ubikacji i mi światło zgasło 😂😂😂😂😂 mamy światła na czujnik ruchu 😂😂😂😂😂😂😂 długo musiałam tam byc 😂😂😂😂
Ja umiem robić dwójkę tylko w domu, ewentualnie u rodziców (w sumie dom rodzinny 😅)... Teraz jestem na L4, ale jak chodziłam do pracy i nie zrobiłam rano, to potem cały dzień męczarnia, a po pracy pędem do domu 😅
 
Do góry