reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Umówiłam się na prenatalne na 11 marca, myślałam że będzie problem z terminem ale nie było, krew pobierają przed USG w tym samym dniu będę 12 tyg z hakiem,u nas wchodzi się samemu, szkoda,mąż chciał iść ze mną, dostanę pewnie jakaś fotkę trudno
 
reklama
Dziewczyny, a ja mam taką zagwozdkę: 24.02 mam usg prenatalne u innego ginekologa po południu i w ten sam dzień rano mam swojego ginekolog, bo tak zaleciła wizytę (4 tyg od ostatniej). Czy myślicie, ze 2 wizyty w ten sam dzień to dobry pomysł? Czy lepiej moja ginekolog przenieść na późniejszy termin już po usg?🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
Chyba bez sensu są dwie wizyty jednego dnia. Ja bym poszła na prenatalne a tydzień lub dwa później z wynikami z prenatalnych poszlabym na wizytę do własnego ginekologa.
 
Hej hej, tak piszecie o testach wszelakich..ja glupia aie zapisałam na fb na grupe badania w ciąży..bla bla, i cala noc śniły mi sie prenatalne, jaki człowiek jest głupi.....a najlepsze, ze tak czytalam, ze dziewczyny przy ryzyku ZD 1:400 juz robia dalszą diagnostyke, a ja mialam z corka po usg 1:202! Juz wiem dlaczego doktorek mi test pappa zrobil za free, ja nie chcialam, a ten sie uparł 🤐 tam juz wyszło 1:8871..
Eh musze sie wypisac z tamtej grupy 🥴

A po za tym dzien dobry!nie liczac do dupy pogody, to drugi dzien dobrze siw czuje ☺
Lekką sennosc mam, ale u nas pada deszcz...wiec..
Znajoma wpadnie na kawe, obiad mam,luzny dzień 😊
 
Pytanie do Was zmagających się z mdłościami, u mnie 10+6 kilka dni było spokoju i wraca ze zdwojona siłą:/ martwię się tym że nie skończę nawet posiłku a już go zwracam a co z witaminą? Dziś poszła razem ze śniadaniem 😓
To samo miałam tydzień temu teraz mam 11+5, straciłam siły do tych mdłości. Jednak nie wymiotowałam ani razu w ciąży, a od 2 dni znowu jest idealnie i bez mdłości większych. Może brać witaminę na czczo i jeść po 30 min to się wchłonie co nie co 🤔🤔🤔
 
Dziewczyny, a na prenatalne idziecie z partnerami? Ja bym w końcu chciała się wybrać z mężem, bo na razie wszystkie wizyty u gina samotne, ale nie wiem, czy przez COVID jest w ogóle szansa, muszę zadzwonić i się zapytać. Jednak jak sam zobaczy dzidzie na żywo, to jednak jest zupełnie inaczej niż jak pokaże mu samo zdjęcie.
 
FeWy tu o brzuchach a mnie zadziwiają moje cycki, zapomniały chyba, że grawitacja je obowiązuje 😂😂😂
O ranyy.. Twoj facet pewnie wniebowzięty!!!
Terminowałam ciąże. Zdecydowaliśmy się na pochówek we wspólnym grobie dziecka utraconego.
Greta czytam i serce mi pęka. Jesteś niesmaowicie silna kobieta i niesprawiedliwe jest to że musiałaś przez to.Przechodzic..
Z drugiej strony badania wykazały wadę.
Teraz wszystko jest ok i będzie ok do końca. Tak jak mówisz przypadek losowy może przytrafić się każdej z nas..
U nas w domu covid... Ja jeszcze zdrowa, oby tak zostało
Ja przeszłam 2 tygodnie temu.. Izoluj się. Masz szansę się nie zarazić. Ja nie zaraziłam żadnego z moich dzieci ani faceta. Ponoć tak bywa. Niektórzy stopują wirus i nie zarazaja.
 
reklama
Do którego tygodnia nifty można zrobić?
Amniopunkcja jest płatna?
Ja teraz będę robić w pitek test genetyczny jak nifty, bo w Malezji nie ma pappa :/ przynajmniej gine nie raczył mi wspomnieć o innej opcji. Z tego co mi mówił, najlepiej robić test od 11 do 14 tygodnia, ale on jest pobierany z krwi, wiec nie wiem czy ma się jakiś limit czasowy.
 
Do góry