reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Z moim byś mogą wyjść [emoji1787]
Dobra, to mogę tak wirtualnie [emoji23] jeszcze cos mi tak ciezko na żołądku w nocy bylo, chyba jakies mdlosci to byly bo powoli jest ok i chyba jednak zjem śniadanie. A pies zadowolony z siebie wlasnie dupe uklada na swojej podusi do drzemki.
 
reklama
Malego dziecka co wczesnie budzi, jak co niektore dziewczyny nie mam (jeszcze), ale za to pies nas obudził po 5 bo mu się wyjść chcialo a pitem z zabawkami latal i nam spac nie dawal [emoji2959] jeszcze w dodatku nie bylo sensu się kłaść spac bo młodą na zdalne lekcje trzeb abyło obudzić. Będę dzisiaj jak jakieś zombie chyba.
O matko ale ja mam dobrze ze swoim pieskiem, idzie siusiu dopiero jak młodego do szkoły odwiozę i nie przebiera łapkami że mu się siku chce 👍
 
Zbliżam się do 10 tygodnia, czuje wielką radość, ale jeszcze nie pełną, bo zmęczenie i senność dają mi w kość. Wracam z pracy, ogarniam jakieś jadło i już nad kuchenką zasypiam 😁, później przybieram pozycję poziomą i leżę, uwalam się, jak zwierzę. Kiedy wrócą do mnie siły witalne? 😁
Ze smaków i zapachów to totalna rewolucja. Najbardziej smakuje mi bułka z maslem poezja smaków. Nie mam nudności, ale za to poranną słabość i kłopoty trawienne. Mimo tego wszystkiego, jestem najszczęśliwsza na świecie 😁
Miłego dnia!
 
witam z rana
ja dzis nie śpie od 5:30 bo siusiu obudziło 😬 wspaniale... dzisiaj do pracy ale średnio mam siłe tam iść.W marcu biorę zwolnienie🤭 ja sie zapisalam na usg prenatalne na 10 marca😱 i już dupskiem trzęse czy wszystko bedzie dobrze...
 
witam z rana
ja dzis nie śpie od 5:30 bo siusiu obudziło 😬 wspaniale... dzisiaj do pracy ale średnio mam siłe tam iść.W marcu biorę zwolnienie🤭 ja sie zapisalam na usg prenatalne na 10 marca😱 i już dupskiem trzęse czy wszystko bedzie dobrze...
Witam witam 😊
Ja wczoraj w pracy byłam,ale to tylko powiedzieć szefostwu o ciąży 😊 tak mi się fajnie zrobiło jak wszyscy to dobrze przyjęli 😊 niepotrzebnie się balan
 
Ja chciałam tak samo czyli samo USG bez pappa :-/ najwyżej powiem im żeby mi nie podali wyniku pappa.
Jak powiedziałam mojemu ginowi czy ten test PAPPa to czy koniecznie muszę robić. To mi powiedział ze samo usg daje 50% pewności i żebym do końca się nie radowała samym wynikiem z usg a przeanalizowane wraz z PAPPa ponad 90% pewności.. Wkurzyl mnie troche ale chłop w końcu ma 20 pare lat doświadczenia i mówi że prowadził wiele ciąż dzięki ktorym test PAPPa wykryl nieprawidłowości czego nie pokazało dokladnie usg które później potwierdzono w aminopunkcji 🤷‍♀️więc jak to mówią life is life.. Jak ma być dobrze to będzie 😉
 
Hej wszystkim u mnie dziś wg OM 11+4, wg usg 11+6, nie spałam pół nocy, pozycja pozioma nasila katar, idę dziś przed pracą na podbój apteki, wyznalazlam jakie krople dla ciężarnych mam nadzieje ze będą mieli bo woda morska nic nie daje. Dam sobie rękę uciąć, że rano w toalecie widziałam krople brązowej krwi, poleciałam odrazu szybciej duphaston wziąć, ale kicham jak oszalala, brzuch mnie ciągnie od tego także moze naczynko nie wytrzymało, w każdym bądź razie teraz jest ok, jeszcze równy tydzień do prenatalnych, chciałabym się przenieść w czasie do :)
 
reklama
Dziś cholerna środa dzień mojej pracy w domu, do 15 muszę oddać z 6 prac ... Jakoś się nazbieralo. A nawet kompa nie odpalilam. A za tydzień test... Nic nie umiem....
 
Do góry