reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Jeju wy wszystkie śpicie, a ja nadrabiam 50 stron 😂
Generalnie z ciekawostek, co do wózków, to w Malezji standardem nie jest wózek z gondola, a te 2w1 z nosidełkiem, a później spacerówka. Naprawdę jest kiepski wybor, wiec mniemam, ze czeka mnie ściąganie wózka z Polski czy Europy 😅
 
reklama
Hej możecie mi napisać, czy macie te dopplery do odsłuchu serduszka, jak tak to jaki model? Zastanawiam się nad kupnem :)
 
O kurcze.. naprawdę widac ogromna roznice w budowie dziecka.. teraz bez porównania bedzie pięknie, dziekuje ze podzieliłaś się swoimi doswiadczeniami 😊
Rzeczywiście widać. Jesteś bardzo silna. Teraz na pewno już będzie dobrze...

Dziewczyny, ja dzisiaj idę do przychodni zapytać czy te badania na Nfz które mam 11.03 (11+5) mogę przesunąć, na chociaż 12 +2.. Żeby być w tym 12 tyg. Robię je łącznie z badaniem krwi czyli pappa.
Na drugie badanie zapisze się prywatnie, ale tylko na usg genetyczne gdzieś po 13 tyg zaraz bo myślę że druga pappa to bez sensu, co myślicie? Będę miała w 12 usg plus pappe, i w 13 usg genetyczne 3/4d. Wiem że ja cały czas o jednym, ale pierwszy raz jestem w ciąży, i chce zrobić by było jak najlepiej..
 
Rzeczywiście widać. Jesteś bardzo silna. Teraz na pewno już będzie dobrze...

Dziewczyny, ja dzisiaj idę do przychodni zapytać czy te badania na Nfz które mam 11.03 (11+5) mogę przesunąć, na chociaż 12 +2.. Żeby być w tym 12 tyg. Robię je łącznie z badaniem krwi czyli pappa.
Na drugie badanie zapisze się prywatnie, ale tylko na usg genetyczne gdzieś po 13 tyg zaraz bo myślę że druga pappa to bez sensu, co myślicie? Będę miała w 12 usg plus pappe, i w 13 usg genetyczne 3/4d. Wiem że ja cały czas o jednym, ale pierwszy raz jestem w ciąży, i chce zrobić by było jak najlepiej..
Generalnie badania genetyczne możesz już wykonywać od 11 tygodnia :) wiec nie wiem, po co zmieniać i robić podwójnie te badania 🤔
 
reklama
Do góry