reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Rzeczywiście widać. Jesteś bardzo silna. Teraz na pewno już będzie dobrze...

Dziewczyny, ja dzisiaj idę do przychodni zapytać czy te badania na Nfz które mam 11.03 (11+5) mogę przesunąć, na chociaż 12 +2.. Żeby być w tym 12 tyg. Robię je łącznie z badaniem krwi czyli pappa.
Na drugie badanie zapisze się prywatnie, ale tylko na usg genetyczne gdzieś po 13 tyg zaraz bo myślę że druga pappa to bez sensu, co myślicie? Będę miała w 12 usg plus pappe, i w 13 usg genetyczne 3/4d. Wiem że ja cały czas o jednym, ale pierwszy raz jestem w ciąży, i chce zrobić by było jak najlepiej..
Ale 11+5 to już końcówka 12 tygodnia 🤔 moim zdaniem skoro tak ustalili to jest ok, ja bym nie zmieniała :-)
 
reklama
Myślałam żeby zrobić tylko USG prenatalne bez pappy ale gin mi powiedziała że nie wie czy tak będą mi chcieli zrobić bo nam na NFZ i to jest komplet pappa + 2 USG i nie wie czy narodowy im wypłaci takie niekompletne 🤔
 
Myślałam żeby zrobić tylko USG prenatalne bez pappy ale gin mi powiedziała że nie wie czy tak będą mi chcieli zrobić bo nam na NFZ i to jest komplet pappa + 2 USG i nie wie czy narodowy im wypłaci takie niekompletne 🤔
Ja chciałam tak samo czyli samo USG bez pappa :-/ najwyżej powiem im żeby mi nie podali wyniku pappa.
 
Malego dziecka co wczesnie budzi, jak co niektore dziewczyny nie mam (jeszcze), ale za to pies nas obudził po 5 bo mu się wyjść chcialo a pitem z zabawkami latal i nam spac nie dawal [emoji2959] jeszcze w dodatku nie bylo sensu się kłaść spac bo młodą na zdalne lekcje trzeb abyło obudzić. Będę dzisiaj jak jakieś zombie chyba.
 
Malego dziecka co wczesnie budzi, jak co niektore dziewczyny nie mam (jeszcze), ale za to pies nas obudził po 5 bo mu się wyjść chcialo a pitem z zabawkami latal i nam spac nie dawal [emoji2959] jeszcze w dodatku nie bylo sensu się kłaść spac bo młodą na zdalne lekcje trzeb abyło obudzić. Będę dzisiaj jak jakieś zombie chyba.
Z moim byś mogą wyjść 🤣
 
reklama
Malego dziecka co wczesnie budzi, jak co niektore dziewczyny nie mam (jeszcze), ale za to pies nas obudził po 5 bo mu się wyjść chcialo a pitem z zabawkami latal i nam spac nie dawal [emoji2959] jeszcze w dodatku nie bylo sensu się kłaść spac bo młodą na zdalne lekcje trzeb abyło obudzić. Będę dzisiaj jak jakieś zombie chyba.
ja uwielbiam psiaki,ale u kogoś 😍
Natomiast z własnego lenistwa wiem,ze pies to obowiązek wychodzenia czy zimno czy pada także mam koty,które są mniej problemowe 😄
 
Do góry