reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A to moj bebek 😂😂😂😂 sorry że w gatkach 😂😂😂😂 żeby nie było to go ciut wciągnęłam tzn tyle ile mogłam 🙊ileZobacz załącznik 1239155
Jak wywale swój w pełnym rozluźnieniu to rozmiarowo podobny. U mnie chyba częściowo to jednak wzdecia i słabe mięsnie po poprzednich ciążach, bo dzidzia jeszcze mała, macica też nie taka wielka jeszcze, no i jem sporo, ale bez przesady żeby aż tak.
Liczę, że skoro tak szybko wysadziło ten brzuch to potem przystopuje i oczywiście pod koniec znowu ruszy.
Dobra nie ma co się martwić. W ciąży jesteśmy. Niedługo jak wszyscy będą już wiedzieć będę eksponować bez skrępowania. Poprzednio to nie mogłam się doczekać kiedy bezie już coś widać, a teraz narzekam, że za szybko. No nie dogodzisz
 
Dziewczyny ale jak się dostaje skierowanie od lekarza prywatnego n a konsultacje i cie kwalifikuje to się chyba nie płaci bo już zgłupiałam
Ja tego nie ogarniam na razie 😆 Ale pappe pewnie uda mi sie zrobic na medicover. Ogólnie lekarz mnie nie skierował na ten test tylko ide sama z siebie. Żeby mieć za darmo, to musiałabym spełnić warunki i przede wszystkim być po 35 r.ż.
 
Dzieciory w szkole to uje.. Ale powiem Wam, że takie coś to się chyba z domu wynosi. No takie perfidne gnidy są czasem jak poslucham co ta moja bratanica opowiada . A Ty kochana olej blizny, trzeba siebie lubić, wtedy nikt nie będzie w stanie nas zdeptać.
Dziękuję [emoji3531] masz rację- dzieci takich zachowań nie biorą znikąd dlatego obiecałam sobie, że wychowam syna tak aby nikt nigdy przez niego nie płakał [emoji846]
 
Ja w przed pierwszym poronieniu cicho marzyłam o dziewczynce, teraz ani ja ani mąż nie mamy nawet podejrzeń kto tam rozkwita♥️
 
reklama
Do góry