reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Aż chyba sobie jutro cykne fotę i zobaczę jak to u mnie wygląda[emoji23] ale z tego co pamiętam w poprzedniej ciąży na tym etapie jeszcze nic nie było widać [emoji85]
U mnie właśnie też było widać dużo później dlatego teraz tak się zdziwiłam.
a tez tak masz,ze próbujesz wciągnąć brzuch i się nie da?:p
No właśnie nie mogę wciągnąć do końca. Na dole zostaje taka kulka. Jak bym całkiem rozluznila do zdjęcia to jeszcze gorzej by to wyglądało. Rano jest trochę lepiej.
Jak tak patrzę na kobiety to mają śliczne te brzuszki,że tak nazwę, prawidłowe.. Mój był zawsze jak u krowy wielki 🤔 i taki inny niż wasze 🤔 nigdy np pępka nie mialam wystajacego 🤔
A po co wystającego pępka chcesz? Mój też był bardzo duży w każdej ciąży i do tego rozłaził się na boki pod koniec, a nie jak u niektórych taki zgrabny spiczasty. Ale czy to ważne? To tylko tymczasowy domek dla dzieci. Zaraz będziemy się martwić jak wrócić do stanu pierwotnego.
 
Kość nosowa i przezierność karkowa. Lekarz dokonuje pomiarow tych dwóch na obrazie usg i jeśli któryś nie mieści się w normie jets podejrzenie trisomi m13 18 lub 21 chromosomu. Chyba tak to było :)
NT to tylko przezierność karkowa :) i to marker wskazujący nie tylko te trzy wady. I tez nie zawsze świadczy o nieprawidłowości :)
 
W poniedziałek mam wizytę u swojej lekarz prowadzącej prywatnie. Ogólnie czuję się dobrze, w sumie jakbym w ciąży nie była. Co 2-3 dni mnie dopadają mdłości i jestem wyłączona na 1 dzień z życia + mega senność, ale tak to jest okej. Psychicznie się trochę wykańczam, ale daję radę. Wszyscy mówią bym się nie przejmowała, ale jakoś nie potrafię.
U synka na USG połówkowym jedna nerka była nieprawidłowej wielkości ale później wszystko się wyrównało.
Staraj się myślec pozytywnie[emoji8]
 
Ja to całe zycie tak mam [emoji23] nawet jak na plaży jestem to się zasłaniam. Generalnie mam chyba taki uraz z dzieciństwa..często rówieśnicy śmiali się z mojej cery...od podstawówki walczyłam z intensywnym trądzikiem i powiem Wam, że moja samoocena na tym oberwała bardzo ..do tej pory mam blizny, które chowam pod makijażem ..... [emoji16]
Dzieciory w szkole to uje.. Ale powiem Wam, że takie coś to się chyba z domu wynosi. No takie perfidne gnidy są czasem jak poslucham co ta moja bratanica opowiada . A Ty kochana olej blizny, trzeba siebie lubić, wtedy nikt nie będzie w stanie nas zdeptać.
 
reklama
U mnie właśnie też było widać dużo później dlatego teraz tak się zdziwiłam.

No właśnie nie mogę wciągnąć do końca. Na dole zostaje taka kulka. Jak bym całkiem rozluznila do zdjęcia to jeszcze gorzej by to wyglądało. Rano jest trochę lepiej.
A po co wystającego pępka chcesz? Mój też był bardzo duży w każdej ciąży i do tego rozłaził się na boki pod koniec, a nie jak u niektórych taki zgrabny spiczasty. Ale czy to ważne? To tylko tymczasowy domek dla dzieci. Zaraz będziemy się martwić jak wrócić do stanu pierwotnego.
Hyhy nie wiem czemu chce wystający pępek 😂😂😂😂 masz rację liczy sie to aby wszystko było super i w trakcie i po ciąży ❤
 
Do góry