reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziękuję [emoji3531] masz rację- dzieci takich zachowań nie biorą znikąd dlatego obiecałam sobie, że wychowam syna tak aby nikt nigdy przez niego nie płakał [emoji846]
Przeze mnie nikt nie płakał, ale ja płakałam przez wielu.
Dlatego będę często mówić mojemu dziecku, że jest wyjątkowe, jedyne i takie tam żeby miało jakąś pewność siebie i wiarę w siebie - oczywiście nie na tyle żeby miało jakieś wybujałe ego i czuło się lepsze od innych 😶
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A to moj bebek [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] sorry że w gatkach [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] żeby nie było to go ciut wciągnęłam tzn tyle ile mogłam [emoji87]ileZobacz załącznik 1239155
Wow, spory [emoji15] ja mialam taki w 7 kiesiacu z córką, ale teraz szybciej wyjdzie, bo juz mi odstsje jak wciągam bruzch. Pozniej jakieś foto zrobię też.
 
Dziewczyny nie mogę czytać Waszych postów o jedzeniu, dziś wieczorem już kompletnie na nic ochoty nie miałam, zjadłam na siłę płatki, żeby nie czuć głodu,ale nawet one mi przestały smakować 😥 a posty, w których padała jakakolwiek nazwa potrawy bardzo szybko przewijam🤦🤢😁
 
Ostatnia edycja:
Tez potwierdzam, 2w1 to gondola super, ale spacerowka wielka i masywna 🙈
I ja również potwierdzę. Jeszcze na początku spoko, ale jak później mi siadły plecy i myślałam, że muszę spacerówke na 2 części składać (stelaz + górę), to myślałam, że szału dostanę 🤦🏻‍♀️
 
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? 😉
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych 🥰
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie 😊
Ja marzyłam w pierwszej ciąży o córce, spełniło się. Teraz również chciałabym córkę, ale zobaczymy 🤷🏻‍♀️ córka chodzi i mówi, że będzie siostrzyczka, może coś z tego będzie 😆
 
reklama
Do góry