reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja obstawiam dziewczynę :). W poprzedniej ciąży tez miałam to przeczucie i na pierwszych (i niestety ostatnich) prenatalnych się sprawdziło. Biopsja kosmówki potwierdziła.
Szczerze mówiąc płeć obojętna-byle zdrowe, ale to przeczucie na dziewczynę jest bardzo silne 😁.
 
reklama
Ja obstawiam dziewczynę :). W poprzedniej ciąży tez miałam to przeczucie i na pierwszych (i niestety ostatnich) prenatalnych się sprawdziło. Biopsja kosmówki potwierdziła.
Szczerze mówiąc płeć obojętna-byle zdrowe, ale to przeczucie na dziewczynę jest bardzo silne 😁.
A jeśli można wiedzieć dlaczego miałaś biopsje kosmówki?
U mnie w rodzinie same dziewczyny się rodza. Ja pewnie będę miała chłopca. 🤔
 
Ja mam przeczucie, że będzie druga dziewczynka. :)

My mamy wózek 2w1 X-Lander X-Move i świetnie się sprawdza w różnych warunkach i na różnych powierzchniach. Jestem z niego bardzo zadowolona. Gdy córka miała 2 lata i mniej jeździła w wózku, kupiliśmy lekką spacerowej skladaną na plasko ;)
 
Ja licze,że dowiem sie na prenatalnych. U mnie obstawiaja,że dziewczynka. Ja czuje od początku że bedzie drugi sisior😁😁
 
Nic właśnie mi ta babka nie powiedziała... Stwierdziła, że jest za duży i ona jedyne co to może mnie skierować do Instytutu Matki i Dziecka...



Według OM 11w5d.
Kochana nie przejmuj sie to jeszcze nic nie musi oznaczać. Wyczytałam że dzidziuś mógł mieć pełny pęcherz, że się nie wysiusiał i przez to być może być wyszedł powiększony.
 
Bylam dzisiaj u nowego gina i chyba już u niego zostaje. Wydaje się jakoś bardziej kompetentny niż porzedni i ma wtyki na Żelaznej u św. Zofii 😆
Pytam się go co ten mój fasol taki mało ruchawy jest, to postukał mnie po brzuchu i od razu zaczął machać odnóżami xD Pobranie krwi do pappy mam 18.02 - 300pln, usg może uda się 23.02 - 250pln 😱 Chyba szybciej splajtuje niż urodzę 😂
 
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? 😉
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych 🥰
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie 😊
Byle było zdrowe :) choć zawsze chciałam córeczkę i teraz też tak czuje (mąż twierdzi, że chłopak ofcourse ;) )
Po tym probiotyku jeden dzień było lżej, ale dziś znów dramat, więc jutro wlatuje internista zgodnie z zaleceniem ginekologa 'bo to nie jest normalne'. Mam dosyć tego bólu dziewczyny, eh...

Jednak widziałam, że chyba któraś było po tygodniowym pobycie w szpitalu, już sama nie wiem co robić - codziennie zdarza się płacz z bezsilności. Leżę i boli... Caaaaly dzień...
A bierzesz może acard? Ja miałam bóle brzucha po acardzie i musiałam odstawić.
 
reklama
Do góry