reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja jak sobie pozwolę na wyobrażenia jak to będzie to w głowie widzę cały czas dziewczynkę, mąż by chciał i wszystko na to wskazuje bo przechodzę zupełnie inaczej ciąże. Marzyłam o synu jako pierwsze dziecko no wiadomo to dla faceta duma i się spełniło. Ja bym wolała drugiego chłopca bo ja niezbyt urodziwa i bała bym się że dziewczynka by się podała na mnie ... a chłopak to jakoś da se rady 😜
Jak się ktoś wypowie co obstawia to ja zapiszę a potem się sprawdzi kto trafił 😂
U siebie przeczuwam synka, choć jakoś zawsze dziewczynkę widziałam jako pierwszą :D Mąż z kolei odwrotnie obstawia.
 
Ja miałam tę samą przepowiednie :D. Moja mama byla u wróżki i powiedziała jej, ze drugiego będę miała chłopca. Teraz nie da sobie przetłumaczyc, że ja wiem, że to będzie dziewczynka :p
Mój M chciałby dziewczynkę, ale wróżka mi kiedyś powiedziała, że syna będę tylko miała, więc będzie chłopak [emoji1787][emoji1787]
 
Mój mąż uparcie odstaje przy dziewczynce a mi się marzy synek ;) o ile wszystko będzie dobrze to zobaczymy kto będzie miał rację 😁
 
Zapisuj mnie tam, że chłopak. Ja tej starej kobicie wierzę, wszystko mnie się sprawdzilo co gadała a to 3 lata temu bylo
 
A macie jakieś przeczucia co do płci? Albo może inaczej, chlopak czy dziewczynka?jakie pragnienia? 😉
Pytanie na luzie, bo wiadomo, ze aby bylo zdrowe, ale zapewne kazda z nas gdzies tam w glebi marzy sobie....
Ja w porzedniej ciazy baaardzo chcialam córeczke, spełniło sie juz na pierwszych prenatalnych 🥰
Teraz mamy 2 chłopakówi dwie dziewczyny, bylo mi zupełnie obojetne, ale od jakiegos czasu chyba bardziej synuś chodzi mi po głowie

Jest narazie obstawa na 6 chłopców i 2 dziewoje
Ja dziewczynkę chce 👧
 
reklama
Ja juz sama nie wiem 😍 pierwsze przeczucia że chłopak, z drugiej strony w moje rodzinie rodzą się same dziewczynki więc byłabym pierwsza gdyby był chłopiec ;)
Więc u mnie w rodzinie liczą wszyscy na chłopaka w końcu, a ja gdzieś tam jednak chyba chciałabym dziewczynkę. Ale u narzeczonego jest jeden chłopiec, i taki z niego słodziak na tle wszystkich dziewczynek że ja juz sama nie wiem 😍😍
 
Do góry