reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

witam z rana...ja wlasnie zjadłam kanapeczki,teraz wciągam jabłko😋 dzisiaj mam wizyte na 17:00 😬 wczoraj mowie do mojego,że jestem ciekawa czy wszystko dobrze u okruszka...a ten jak na mnie wsiadł,że go wkurzam bo gadam głupoty i sobie coś wkręcam.Normalnie strach się odezwać🙈😱
 
reklama
Jutro przy dobrych wiatrach ide na test pappa. Tylko jeszcze dzisiaj muszę dzwonić do położnej i dopytać się czy gin zrobi mi ten test czy nie, bo niby może nie zrobić bo, nie jestem jego pacjentką. No co za chora akcja...

Ale idziesz prywatnie czy ze skierowaniem? I chodzi o USG czy badanie krwi? Nie bardzo rozumiem czemu ma Ci nie zrobić...
 
To jest dobre pytanie - p.ginekolog mówiła że to coś z jelitami jak jej pokazałam obszar. Ból w rodzaju - ssą jakbym że 3 dni nie jadła, jednocześnie taki ból jakbym się przejadła (jem raczej normalnie, mniej ale często). Wczoraj na noc wzięłam probiotyk i może on coś zdziałał - jak nie pomoże po 3 dniach to mam się zgłaszać do internisty.
Miałam coś z tymi jelitami od dziecka (stanęło na opcji ten typ tak ma), ale to moim zdaniem inny ból, ale skoro jest lepiej to tylko modlić się by w ta stronę szło bo naprawdę miałam dosyć wszystkiego przez to...
Tez mam jakiś problem, jem mało i często i dosyć lekkie potrawy a i tak nad ranem budzę się z bólem brzucha. Czuje takie przelewanie, ucisk i po wypróżnieniu przechodzi. Jednak mam cały czas wzdęcia a brzuch wieczorem jak w piątym miesiącu 🙊
 
Witam i ja. U mnie dziś dramat. Pojechałam do pracy troszkę popracowalam i o 8 dostałam takiego bólu pleców jak nigdy wcześniej. Wymioty, nogi jak z waty, mroczki przed oczami. Leżałam 30 min na podłodze żeby dojść do siebie. Wróciłam się do domu.😞samopoczucie dno.
 
Ale idziesz prywatnie czy ze skierowaniem? I chodzi o USG czy badanie krwi? Nie bardzo rozumiem czemu ma Ci nie zrobić...
Idę prywatnie i też nie rozumiem dlaczego recepcjonistka kazała mi się jeszcze dowiadywać czy lekarz zrobi mi łaskę, weźmie pieniądze i zrobi test... Chyba usg i krew zrobi mi od razu.
 
Dzień dobry Wszystkim ;) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :)
Ja dziś trochę lepiej, nie lubię takiego stanu niby zdrowa ale jednak mocno niewyraźna, na wszelki wypadek nie poszłam do pracy, wyleże, wygrzeje się i może przejdzie
 
Tez mam jakiś problem, jem mało i często i dosyć lekkie potrawy a i tak nad ranem budzę się z bólem brzucha. Czuje takie przelewanie, ucisk i po wypróżnieniu przechodzi. Jednak mam cały czas wzdęcia a brzuch wieczorem jak w piątym miesiącu 🙊
Ja mam wzdęcia przez luteinę, pewnie jako skutek uboczny, na początku ciężko było ale już się przyzwyczaiłam. Mi (przynajmniej na razie tak to wygląda) jakby ten probiotyk pomógł - ale to takie duże, że o rany! 3 tabletki poszły, bo mój organizm nie toleruje dużych tabletek.

Jeszcze się tak po cichutku cieszę, bo mdłości zniknęły... Tzn czasem coś cmi, ale to niebo a ziemia...

Oby przeszło nam, może ten magiczny 12 tydzień coś zmieni 🤭
 
To faktycznie dziwne. Może ma dużo swoich pacjentek i dlatego nie chce przyjmować z zewnątrz 🤔
Albo ma za mało i myśli, że nagle się do niego przeniosę. Czytałam o nim opinie, że gość bardzo nastawiony na częste wizyty.
Z testem za dużego wyboru nie mam, bo u nas tylko tam można zrobić, ale jak będzie trzeba, to i 50km dalej pojadę, żeby się przed nim nie płaszczyć 😂
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dzis ciut lepiej się czuję, tym samym zrobiłam sobie male domowe SPA, siedze właśnie z maską i olejem rzepakowym na włosach, peeling na twarz, brzuszek i pupe z oleju, cukru i miodu 🥰 polecam bardzo, skóra jak pupcia u niemowlaczka.
Musze jeszcze odwiedzic rosska i znalezc cos do smarowania ciała 🤔

Po za tym odmrazam piersi z kurczaka i juz mnie na sam widok nosi 🤢 no ale reszta musi coś jeść, sama nie wiem co z nich zrobie, ale moze pieczone piersi w warzywach? Pomyślę.

Młoda dzis lekko marudna, więc zapowiada się piekny dzień! 😒 puzzle nie, sniadanie nie, bawic sie nie....eh...

Aha śniło mi się, ze urodzilam coreczke Lilke 😳 najlepsze, ze jako noworodek juz mówiła 😆
Kocham sny w ciąży.....
 
Do góry