reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja nie biorę luteiny a duphaston może on tez powoduje jakieś skutki uboczne bo przed ciąża nie miałam problemów jelitowych... może tez spróbuje z jakim probiotykiem na pewno nie zaszkodzi 😁 ehh masz racje czekam na 12 tydzień a dziś dopiero 9+5 🙈
Ja właśnie tez biorę dupka i mam problem z zaparciami. Z tego, co wyczytałam to ciężko jest z uwagi na progesteron, który bardzo spowalnia prace jelit. Dziewczyny ja jak skorzystam z toalety 2/3 w tygodniu to jest sukces... jestem załamana, bo co prawda mnie to nie boli, ale na pewno nie jest to zdrowe :/
 
reklama
Ja właśnie tez biorę dupka i mam problem z zaparciami. Z tego, co wyczytałam to ciężko jest z uwagi na progesteron, który bardzo spowalnia prace jelit. Dziewczyny ja jak skorzystam z toalety 2/3 w tygodniu to jest sukces... jestem załamana, bo co prawda mnie to nie boli, ale na pewno nie jest to zdrowe :/
Tez biore dupka i mam to samo, do tego gazy i wzdęcia, to czasem gorsze niz poranne mdłości 😔
 
Ja właśnie tez biorę dupka i mam problem z zaparciami. Z tego, co wyczytałam to ciężko jest z uwagi na progesteron, który bardzo spowalnia prace jelit. Dziewczyny ja jak skorzystam z toalety 2/3 w tygodniu to jest sukces... jestem załamana, bo co prawda mnie to nie boli, ale na pewno nie jest to zdrowe :/
Ja wręcz odwrotnie chodzę codziennie ale ze tak powiem nie są to prawidłowe wypróżnienia, raczej takie luźne i właśnie przed czuje ból na dole brzucha 😔
 
Ja właśnie tez biorę dupka i mam problem z zaparciami. Z tego, co wyczytałam to ciężko jest z uwagi na progesteron, który bardzo spowalnia prace jelit. Dziewczyny ja jak skorzystam z toalety 2/3 w tygodniu to jest sukces... jestem załamana, bo co prawda mnie to nie boli, ale na pewno nie jest to zdrowe :/
Ja też biorę dupka ale tylko otworzę oczy a mi już „kloc majtry lirze „ jak to się mówi 😜
Ale dopiero od tygodnia to jeszcze za krótko na skutki uboczne.
 
Ja właśnie tez biorę dupka i mam problem z zaparciami. Z tego, co wyczytałam to ciężko jest z uwagi na progesteron, który bardzo spowalnia prace jelit. Dziewczyny ja jak skorzystam z toalety 2/3 w tygodniu to jest sukces... jestem załamana, bo co prawda mnie to nie boli, ale na pewno nie jest to zdrowe :/
Ja też mam problem, z tym że dla mnie 1 raz dziennie to już jest zatwardzenie i czuję się okropnie wtedy... bo zwykle to tak 3 razy dziennie to dla mnie norma 😁 Już mi się problemy z hemoroidami zrobiły od tych zatwardzeń... Wczoraj miałam ostatniego dupka,od tygodnia miałam już zmniejszoną dawkę i lekarz kazał już odstawiać
 
Ja też biorę dupka ale tylko otworzę oczy a mi już „kloc majtry lirze „ jak to się mówi 😜
Ale dopiero od tygodnia to jeszcze za krótko na skutki uboczne.
ja na początku też oprócz wzdęć nie miałam zaparć, ale teraz już mi leci 10 tydzień i kurde od jakiegoś miesiąca jest dramat :/
 
Ja też mam problem, z tym że dla mnie 1 raz dziennie to już jest zatwardzenie i czuję się okropnie wtedy... bo zwykle to tak 3 razy dziennie to dla mnie norma 😁 Już mi się problemy z hemoroidami zrobiły od tych zatwardzeń... Wczoraj miałam ostatniego dupka,od tygodnia miałam już zmniejszoną dawkę i lekarz kazał już odstawiać
ja mam dopiero wizytę w piątek, ale mniemam, że dupka będę musiała jeszcze brać przez drugi pusty pęcherzyk :( dla mnie to nie jest normalne, bo przed ciążą nie miałam ani zaparć, ani wzdęć :(
 
reklama
Na takie sniadanie naszła mnie ochota 😆

20210215_105054.jpg
 
Do góry