reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja też właśnie czekam na pobranie .... też się cukru boję tym bardziej że wczoraj pofolgowałam . I boję się odczynu cumbsa czy konflikt się nie zrobił.
Wy też macie czasem takie uczucie jakby wam bąbelki powietrza z tamtąd uciekały?
Ponoć pierwsze ruchy tak czuć, jak bąbelki powietrza, ale to chyba jeszcze za szybko 🙃🤔
 
Za 8 h wizyta. Stresik jest. No ale jak to mój mąż stwierdził co ma utonąć to utonie a co ma płynąć to popłynie.

Ja też właśnie czekam na pobranie .... też się cukru boję tym bardziej że wczoraj pofolgowałam . I boję się odczynu cumbsa czy konflikt się nie zrobił.
Wy też macie czasem takie uczucie jakby wam bąbelki powietrza z tamtąd uciekały?
Ja wczoraj byłam na urodzinach chrzesniaczki i zjadłam torta, potem poczęstował się ale raczej wybierałam dietetyczne przekąski sałatka szynka
No nic poczekam

Mi bąbelki też uciekają,ja myślę że mnie M jak napowietrzył🙄🤔 a jak nie to nie wiem ale wcześniej też tak bywało
 
Ja wczoraj byłam na urodzinach chrzesniaczki i zjadłam torta, potem poczęstował się ale raczej wybierałam dietetyczne przekąski sałatka szynka
No nic poczekam

Mi bąbelki też uciekają,ja myślę że mnie M jak napowietrzył🙄🤔 a jak nie to nie wiem ale wcześniej też tak bywało
Mnie nie ma kto chwilowo napowietrzać 😜 za każdym razem myślę że to krew leci.
A dziewczyny koło 9 10 tygodnia ma któraś jakieś brudzenia czy już nic? Ja miałam wczoraj intensywny dzień i miałam dość mokro , papier czysty ale miałam wrażenie że wydzielina na majtkach była jakaś brudnawa. Co prawda majtki miałam akurat w kolorze brudnego różu . Dziś zaopatrzyłam się w wkładki ale ja już czarne myśli mam .
 
reklama
Do góry