reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

To jest dobre pytanie - p.ginekolog mówiła że to coś z jelitami jak jej pokazałam obszar. Ból w rodzaju - ssą jakbym że 3 dni nie jadła, jednocześnie taki ból jakbym się przejadła (jem raczej normalnie, mniej ale często). Wczoraj na noc wzięłam probiotyk i może on coś zdziałał - jak nie pomoże po 3 dniach to mam się zgłaszać do internisty.
Miałam coś z tymi jelitami od dziecka (stanęło na opcji ten typ tak ma), ale to moim zdaniem inny ból, ale skoro jest lepiej to tylko modlić się by w ta stronę szło bo naprawdę miałam dosyć wszystkiego przez to...
Współczuję ja też mam problem z jelitami znam ten ból
 
reklama
Logowala sie któraś z Was na e pit? No za cholerę nie moge. Nie wiem czy to wina przeciążenia czy tego że loguje sie z zagranicy. Szlag mnie zaraz trafi
 
Ponoć pierwsze ruchy tak czuć, jak bąbelki powietrza, ale to chyba jeszcze za szybko 🙃🤔
Nie to chodzi o prawdziwe powietrze uciekające z tamtad bywa że nawet słychać 🙄
Mnie nie ma kto chwilowo napowietrzać 😜 za każdym razem myślę że to krew leci.
A dziewczyny koło 9 10 tygodnia ma któraś jakieś brudzenia czy już nic? Ja miałam wczoraj intensywny dzień i miałam dość mokro , papier czysty ale miałam wrażenie że wydzielina na majtkach była jakaś brudnawa. Co prawda majtki miałam akurat w kolorze brudnego różu . Dziś zaopatrzyłam się w wkładki ale ja już czarne myśli mam .
Ja miałam kilka dni temu rano jednorazowo dość dużo śluzu kawa z mlekiem,do dziś spokój
 
Jutro przy dobrych wiatrach ide na test pappa. Tylko jeszcze dzisiaj muszę dzwonić do położnej i dopytać się czy gin zrobi mi ten test czy nie, bo niby może nie zrobić bo, nie jestem jego pacjentką. No co za chora akcja...
 
Mnie nie ma kto chwilowo napowietrzać 😜 za każdym razem myślę że to krew leci.
A dziewczyny koło 9 10 tygodnia ma któraś jakieś brudzenia czy już nic? Ja miałam wczoraj intensywny dzień i miałam dość mokro , papier czysty ale miałam wrażenie że wydzielina na majtkach była jakaś brudnawa. Co prawda majtki miałam akurat w kolorze brudnego różu . Dziś zaopatrzyłam się w wkładki ale ja już czarne myśli mam .
Ja jestem w 12 tc i do niedawna zdarzało mi się plamić, ale już wszystko ok :) tak na dole wszystko jest mega ukrwione i łatwo o pęknięcie jakiegoś drobnego naczynka. Myślę, że swoje też robi w moim wypadku clexane na rozrzedzenie krwi. Na swoim przykładzie: nie dopuszczaj do siebie czarnych myśli. Jesteśmy z tego co pamiętam na podobnym etapie ciąży i teraz już musi być dobrze :)
 
reklama
Do góry