reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

U mnie dziś dramat, po obudzeniu wstałam żeby wziąć letrox i niemal nie zemdlałam, nie mogę się pozbierać, słabo mi i niedobrze, już klęczałam nad muszlą, chyba się dziś zwolnię bo nie mam w ogóle siły na nic :(
 
reklama
Witam Was w poniedzialek. Oby ten tydzien zleciał szybko. Powodzenia na dzisiejszych wizytach [emoji110][emoji4]
Mi tez sie jakies glupoty snily. A juz dawno nie mialam snow [emoji28]. Tradzik u mnie jak przy synku zawital z przytupem chyba tez zjadamy cukier duzo na to wplywa. No ale jak sie powstrzymac [emoji87]
 
Ja mam wzdęcia przez luteinę, pewnie jako skutek uboczny, na początku ciężko było ale już się przyzwyczaiłam. Mi (przynajmniej na razie tak to wygląda) jakby ten probiotyk pomógł - ale to takie duże, że o rany! 3 tabletki poszły, bo mój organizm nie toleruje dużych tabletek.

Jeszcze się tak po cichutku cieszę, bo mdłości zniknęły... Tzn czasem coś cmi, ale to niebo a ziemia...

Oby przeszło nam, może ten magiczny 12 tydzień coś zmieni 🤭
Ja nie biorę luteiny a duphaston może on tez powoduje jakieś skutki uboczne bo przed ciąża nie miałam problemów jelitowych... może tez spróbuje z jakim probiotykiem na pewno nie zaszkodzi 😁 ehh masz racje czekam na 12 tydzień a dziś dopiero 9+5 🙈
 
Hm siedzę na forum przez stronę a nie apke. I mam zapisany skrót na telefonie i tam zawsze wchodze, przez to nie dało się włączyć tych trzech kropek żeby zrobić wersje komputerową. A dzisiaj zrobił mi sie autoobrot a tam suprise wasze suwaczki 😍😍
 
Witajcie Dziewczyny, troszkę mnie tutaj nie było, ponieważ problemów prywatnych się mi nałożyło... ale już do Was wracam.

Życzę powodzenia wszystkim tym, które mają dzisiaj wizyty! ☺️ Ja mam wizytę w piątek 😁
 
Ja jestem w 12 tc i do niedawna zdarzało mi się plamić, ale już wszystko ok :) tak na dole wszystko jest mega ukrwione i łatwo o pęknięcie jakiegoś drobnego naczynka. Myślę, że swoje też robi w moim wypadku clexane na rozrzedzenie krwi. Na swoim przykładzie: nie dopuszczaj do siebie czarnych myśli. Jesteśmy z tego co pamiętam na podobnym etapie ciąży i teraz już musi być dobrze :)
Podchodzę w miarę spokojnie ale jak mnie jakieś obawy najdą to już koniec. Ja dziś 9+2 niby wczesna ciąża ale już wysoka wczesna więc było by mi bardzo przykro. Dziś badania i o dziwo jutro wszystkie wyniki : morfo HIV kiła cukier odczyn cumbsa hbs tsh różyczka i zapłaciłam 290 zł , miło się zaskoczyłam bo liczyłam ok 400 😃
 
U mnie dziś dramat, po obudzeniu wstałam żeby wziąć letrox i niemal nie zemdlałam, nie mogę się pozbierać, słabo mi i niedobrze, już klęczałam nad muszlą, chyba się dziś zwolnię bo nie mam w ogóle siły na nic :(
To chyba lepiej faktycznie zostan w domu. Lepiej nie ryzykować
Też czas mnie lapie taka niemoc i robi mi się słabo
 
reklama
Hej dziewczyny, ja dzis ciut lepiej się czuję, tym samym zrobiłam sobie male domowe SPA, siedze właśnie z maską i olejem rzepakowym na włosach, peeling na twarz, brzuszek i pupe z oleju, cukru i miodu 🥰 polecam bardzo, skóra jak pupcia u niemowlaczka.
Musze jeszcze odwiedzic rosska i znalezc cos do smarowania ciała 🤔

Po za tym odmrazam piersi z kurczaka i juz mnie na sam widok nosi 🤢 no ale reszta musi coś jeść, sama nie wiem co z nich zrobie, ale moze pieczone piersi w warzywach? Pomyślę.

Młoda dzis lekko marudna, więc zapowiada się piekny dzień! 😒 puzzle nie, sniadanie nie, bawic sie nie....eh...

Aha śniło mi się, ze urodzilam coreczke Lilke 😳 najlepsze, ze jako noworodek juz mówiła 😆
Kocham sny w ciąży.....
Przypomniało mi się powiedzenie „ dupę miodem smarować „ 😂😂😂
Ja ostatnio zwymiotowałam na widok patelni którą wyjęłam z szafki 😂 nie toleruje zapachu smażenia ... mięsa zwłaszcza 😃
 
Do góry