reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

O a który taki bardziej chętny na CC? Ja planuje na Ujastku rodzic bo mam blisko plus wysoka referencyjność. Moja lekarka tam pracuje ale nie wiem czy nie cisną tam na maxa w porody naturalne właśnie. Podpowiesz ?:) to moja pierwsza ciąża.😍😙
Moja siostra na usjastku rodziła i była mega zadowolona , prowadził ją Juszczyk on jest tam chyba teraz ordynatorem. Opiek zarąbista. Mój lekarz tam kiedyś pracował ale podobno zaszył pacjentce chustę i zmarła na sepsę ... no ja mam nadzieję że to bujda bo ma dobrą opinię i dobry sprzęt.
 
reklama
A czemu nie zaznaczyć prawdy? Jeśli się zle czujesz psychicznie to masz prawo do opieki psychologa w ciąży, to chyba spoko opcja.
Myślę, że dużo osób nie ma odwagi tak wyłożyć kawę na ławę, ja np nie mam, wiem, że mam prawo do opieki takiej w ciąży, ale jeżeli czułabym się źle to poszłabym do psychologa prywatnie, a nie zalatwiala tego przez ginekologa i myślę, że osób mojego pokroju jest całkiem sporo, dlatego uważam, że powinno to być rozwiązane jakoś inaczej, już lepsza byłaby obowiązkowa rozmowa z psychologiem niż taka ankieta, ale to moje zdanie, ja na takim papierku nie przyznałabym się do złego samopoczucia, rozmowa z kimś profesjonalnym prędzej by to ze mnie wyciągnęła
 
Dziewczyny a co myślicie o szkole rodzenia? jest to faktycznie do czegoś przydatne czy tylko kolejny niepotrzebny wydatek?
 
Dziewczyny a co myślicie o szkole rodzenia? jest to faktycznie do czegoś przydatne czy tylko kolejny niepotrzebny wydatek?
Chyba jeżeli się wybiera szkole rodzenia w szpitalu gdzie się rodzi to opłata jest jakaś symboliczna :) ja chętnie bym skorzystała chociaż w dzisiejszych czasach to tak na dwa razy i sporo szkół odbywa się w formie online
 
Dziewczyny ja się wykończę na prawdę po aplikacji luteiny wieczorem zauważyłam ciemne ślady krwi podtarlam się a tak taki skrzep krwi bardziej śluz z krwią nie świeżą ciemną nic mi narazie nie leci.
 
Dziewczyny ja się wykończę na prawdę po aplikacji luteiny wieczorem zauważyłam ciemne ślady krwi podtarlam się a tak taki skrzep krwi bardziej śluz z krwią nie świeżą ciemną nic mi narazie nie leci.
Nie aplikuj tym plastikowym jajcem, palcem wkładaj. Ja tak robię i tak robiłam w poprzedniej ciazy
 
Też ja teraz wypelnialam, nie wiem kto tam prawdę zaznaczy i podpisze się imieniem i nazwiskiem jeszcze :/

Myślę, że dużo osób nie ma odwagi tak wyłożyć kawę na ławę, ja np nie mam, wiem, że mam prawo do opieki takiej w ciąży, ale jeżeli czułabym się źle to poszłabym do psychologa prywatnie, a nie zalatwiala tego przez ginekologa i myślę, że osób mojego pokroju jest całkiem sporo, dlatego uważam, że powinno to być rozwiązane jakoś inaczej, już lepsza byłaby obowiązkowa rozmowa z psychologiem niż taka ankieta, ale to moje zdanie, ja na takim papierku nie przyznałabym się do złego samopoczucia, rozmowa z kimś profesjonalnym prędzej by to ze mnie wyciągnęła
Ja też dostałam taką ankietę ale ze względu na to że jestem pod kontrolą psychiatry to gin mi powiedziała że to dużo lepsza opcja i żebym nawet tej ankiety nie wypełniała
 
reklama
Do góry