reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Tak. Tyle ze zalozycielka kazala jeszcze sie wstrzymac bo to wiadomo w sumie poczatek ciazy i duzo moze sie zmienic(oby nie). Wiec czekam..ale mysle ze juz na koniec miesiaca na pewno powstanie prywatny watek [emoji3].
a z takiego wątku prywatnego nie można uciec? bo nie bardzo rozumiem czemu mamy z tym czekać. Ja bym wolała już mieć wątek prywatny a jak się komuś coś zmieni to przecież chyba można się z tego wypisać? Dziwne jak dla mnie podejście 🤔 Oczywiście wiem, że to nie od Ciebie zależy tylko tak ogólnie dziwna jakaś polityka na tym forum.
 
Tak. Tyle ze zalozycielka kazala jeszcze sie wstrzymac bo to wiadomo w sumie poczatek ciazy i duzo moze sie zmienic(oby nie). Wiec czekam..ale mysle ze juz na koniec miesiaca na pewno powstanie prywatny watek [emoji3].
Paulinko, może wrzuć wtedy przed otwarciem prywatnego listę samych nicków, żebyśmy wiedziały, że żadna chętna się nie zawieruszyła 8-)
 
a z takiego wątku prywatnego nie można uciec? bo nie bardzo rozumiem czemu mamy z tym czekać. Ja bym wolała już mieć wątek prywatny a jak się komuś coś zmieni to przecież chyba można się z tego wypisać? Dziwne jak dla mnie podejście [emoji848] Oczywiście wiem, że to nie od Ciebie zależy tylko tak ogólnie dziwna jakaś polityka na tym forum.

Bo żeby kogoś usunąć z wątku prywatnego trzeba pisać za każdym razem do głównej administratorki, więc to dla niej sporo pracy.

Na poprzednim forum wątek prywatny miałyśmy chyba dopiero po połówkowych, połowa dziewczyn z początku odpadła (nie z powodu jakiś przykrych historii tylko po prostu przestały się udzielać). I tu pewnie tez tak będzie, zreszta już części osób z początku tego wątku nie widzę.
 
A czy brwi henna mogę sobie zrobić w domu?? Często sama sobie robiłam brwi ale teraz się zastanawiam 🤔
Tak to jest przecież to samo co u kosmetyczki, ja chodzę do kogoś bo moje zdolności manualne pozostawiają wiele do życzenia, ale jakbym umiała to też sama bym robiła 😁
 
Chyba jeżeli się wybiera szkole rodzenia w szpitalu gdzie się rodzi to opłata jest jakaś symboliczna :) ja chętnie bym skorzystała chociaż w dzisiejszych czasach to tak na dwa razy i sporo szkół odbywa się w formie online
aaa chyba że to tak funkcjonuje 🤔 bo jak sprawdzałam opłaty za szkoły rodzenia w szpitalach to wychodzi od 400zł w górę. Chociaż ja sama jakoś nie do końca do tej szkoły jestem przekonana. Może na YT można znaleźć to samo.
 
Bo żeby kogoś usunąć z wątku prywatnego trzeba pisać za każdym razem do głównej administratorki, więc to dla niej sporo pracy.

Na poprzednim forum wątek prywatny miałyśmy chyba dopiero po połówkowych, połowa dziewczyn z początku odpadła (nie z powodu jakiś przykrych historii tylko po prostu przestały się udzielać). I tu pewnie tez tak będzie, zreszta już części osób z początku tego wątku nie widzę.
to prawda ja też zauważyłam, że sporo osób z początku wątku przestało się udzielać. Jeśli to rzeczywiście takie uciążliwe dla administratorki to teraz już rozumiem czemu zwleka z założeniem tego wątku.
 
reklama
Do góry