reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

No to moj polazl, chciałam lays, zwykle kuwa czipsy...kupil jakies lays oven baked...matko, jak sama sobie nie kupie, to nie zjem 🙈
Ja ostatnio też mam fazę na chipsy. Właśnie wczoraj naszło mnie na te w kotle smażone 😁 a dawno nie jadłam.... Z rok będzie jak nie ruszyłam bo dieta i niezdrowe ale teraz nie mogłam się powstrzymać a dziś kolejna paczka wjechała tym razem lays maxx ale to nie to...
 
reklama
A czy jest tu jakaś mama która szydełkuje albo na drutach dzierga i ma w planach jakieś cuda dla maleństwa stworzyć? 👣😍
ja co prawda nie umiem takich rzeczy robić ale bardzo chciałabym się nauczyć. Moja mama jest mistrzem drutów i szydełka i coś czuję, że jak się dowie o ciąży to zacznie produkcję :)
 
reklama
Jest bardzo wcześnie, Bobas jest mały, wystarczy, ze się gdzieś schowa i już nie słychać.
Spróbuj za kilka dni, będzie większy i będzie go łatwiej znaleźć.
Tak naprawdę dopiero gdzieś od 20 tc znajdowałam „od strzału”.
jedno wiem napewno go narazie nie będę używać
 
Do góry