reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

No to moj polazl, chciałam lays, zwykle kuwa czipsy...kupil jakies lays oven baked...matko, jak sama sobie nie kupie, to nie zjem 🙈
Ja ostatnio też mam fazę na chipsy. Właśnie wczoraj naszło mnie na te w kotle smażone 😁 a dawno nie jadłam.... Z rok będzie jak nie ruszyłam bo dieta i niezdrowe ale teraz nie mogłam się powstrzymać a dziś kolejna paczka wjechała tym razem lays maxx ale to nie to...
 
reklama
A czy jest tu jakaś mama która szydełkuje albo na drutach dzierga i ma w planach jakieś cuda dla maleństwa stworzyć? 👣😍
ja co prawda nie umiem takich rzeczy robić ale bardzo chciałabym się nauczyć. Moja mama jest mistrzem drutów i szydełka i coś czuję, że jak się dowie o ciąży to zacznie produkcję :)
 
reklama
Jest bardzo wcześnie, Bobas jest mały, wystarczy, ze się gdzieś schowa i już nie słychać.
Spróbuj za kilka dni, będzie większy i będzie go łatwiej znaleźć.
Tak naprawdę dopiero gdzieś od 20 tc znajdowałam „od strzału”.
jedno wiem napewno go narazie nie będę używać
 
Do góry