reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Prywatny poród w Krakowie kosztuje od 15 tysięcy w górę, także jednak trochę dużo...
Oja pitole 🙈
Ja jedyne co sobie dokupie o ile bede rodzić w tym szpitalu to prywatny pokój w którym moge przebywać przed porodem i po porodzie. Tzn koszt pobytu matki jest darmowy ale osoba towarzysząca płaci 300 zl niezależnie od długości pobytu i 3 posiłki. Myślę sobie żadne pieniądze za taki komfort jak bycie 24h na dobe z bliska osobą ☺
 
reklama
Ja tez juz kupiłam, siedze caly dzien przy biurku i mnie gniecie zamek bo guzik to bez problemu zamykam. Od jutra mam zamiar chodzić w ciazowych dla wygody ☺jakos tak uczulona jestem żeby brzucha nie obciskac.
 
Oja pitole [emoji85]
Ja jedyne co sobie dokupie o ile bede rodzić w tym szpitalu to prywatny pokój w którym moge przebywać przed porodem i po porodzie. Tzn koszt pobytu matki jest darmowy ale osoba towarzysząca płaci 300 zl niezależnie od długości pobytu i 3 posiłki. Myślę sobie żadne pieniądze za taki komfort jak bycie 24h na dobe z bliska osobą [emoji5]

Ja akurat tej opcji nie wzięłam, bo właśnie chciałam być z jakaś inną mamą. Moim zdaniem tak jest fajnie, można wymienić doświadczenia :) no ale co komu pasuje :)
 
A ja w wczoraj specjalnie pojechałam do HM żeby zobaczyć te ciążowe spodnie i nie znalazłam ich 8-) przeszukałam cały sklep ale nigdzie spodni z jamochłonem nie widziałam. U mnie brzucha jeszcze nie ma, ale popołudniami łapię takie jakby wzdęcia i w pracy muszę swoje spodnie rozpinać. Ale wydaje mi się, że ciążowe na mnie jeszcze mogą być za duże.
Co do prywatnej położnej nie mam doświadczenia w tym temacie, ale większość moich znajomych się na to zdecydowało. Nie wiem na ile to jest rzeczywiście potrzebne a na ile ujdzie przy opiece tej standardowej. Zapewne bliżej terminu zacznę ten temat zgłębiać.
 
reklama
Do góry