reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Ja brzucha jako tako jeszcze też nie mam, chociaż jak w pracy siedziałam na takim małym dziecięcym krzesełku, to nie dałam rady złączyć nóg i musiałam siedzieć z rozkrokiem jak facet 🤦😁 bo czułam macicę jak złączyłam nogi, dziwne uczucie😁 no i blizna po cc mi się zrównała że skórą, a była wcześniej taka wypukła, więc chyba coś tam jednak urosło 😁 ale brzuch mi wywaliło już dawno przez wzdęcia właśnie, czuję się jakbym balon połknęła...
Co do kawy, ja w ogóle nie piję bo nie lubię 😁 ale w ciąży ciągle mam ochotę na Pepsi i jak zwykle piłam od święta tylko (w domu często jest, bo mąż lubi 🤦 ), tak teraz po kilka razy dziennie sięgam, bo mi się chce... Mąż tylko mruczy pod nosem, że jak była w miarę tania to nie piłam, a teraz jak kosztuje tak dużo to ciągle piję 😁😁
 
reklama
Dziewczyny po ubiegłotygodniowym powtórzeniu badania moczu wynik jest dużo lepszy, ale lekarz zalecił mi stosować przez 2 tygodnie Femisept Uro. Wczoraj kupiłam sobie sok 100% z żurawiny, który planuję pić profilaktycznie. Zastanawiam się czy to w połączeniu z tym Femiseptem nie będzie za dużo? w sumie te tabletki to suplement z wyciągiem z żurawiny. 🤔
Tez dostałam te tabletki a do tego jem suszona żurawinke :) trzeba dbać żeby te paskudne bakterie się nie pojawiały:):)
U mnie dziś 11+1 i chyba mdłości i złe samopoczucie zaczyna odchodzić :) jakie to cudowne uczucie budzić się bez odruchu wymiotnego i bez konieczności leżenia jeszcze godziny by normalnie wstać :):) teraz jeszcze prenatalne i najfajniejszy czas ciąży wypadnie na wiosnę :):) Miłej niedzieli dziewczyny :):)
 
Ja brzucha jako tako jeszcze też nie mam, chociaż jak w pracy siedziałam na takim małym dziecięcym krzesełku, to nie dałam rady złączyć nóg i musiałam siedzieć z rozkrokiem jak facet 🤦😁 bo czułam macicę jak złączyłam nogi, dziwne uczucie😁 no i blizna po cc mi się zrównała że skórą, a była wcześniej taka wypukła, więc chyba coś tam jednak urosło 😁 ale brzuch mi wywaliło już dawno przez wzdęcia właśnie, czuję się jakbym balon połknęła...
Co do kawy, ja w ogóle nie piję bo nie lubię 😁 ale w ciąży ciągle mam ochotę na Pepsi i jak zwykle piłam od święta tylko (w domu często jest, bo mąż lubi 🤦 ), tak teraz po kilka razy dziennie sięgam, bo mi się chce... Mąż tylko mruczy pod nosem, że jak była w miarę tania to nie piłam, a teraz jak kosztuje tak dużo to ciągle piję 😁😁
Hehe ja brzuch to mam taki inny kształt i widzę ze bardziej napuchnięty jest ☺️
Dokładnie to wzdęcia może 😄mój chłopak mówi ze widać. Nikt jeszcze nie wie wiec dla bezpieczeństwa nosze luźne ciuchy😄dopiero w kwietniu mówimy wiec mam nadzieje ze szybko brzucha nie będzie widać 😄
 
Tez dostałam te tabletki a do tego jem suszona żurawinke :) trzeba dbać żeby te paskudne bakterie się nie pojawiały:):)
U mnie dziś 11+1 i chyba mdłości i złe samopoczucie zaczyna odchodzić :) jakie to cudowne uczucie budzić się bez odruchu wymiotnego i bez konieczności leżenia jeszcze godziny by normalnie wstać :):) teraz jeszcze prenatalne i najfajniejszy czas ciąży wypadnie na wiosnę :):) Miłej niedzieli dziewczyny :):)
Hm mi tez cos lekarz mówił o żurawinie bo też tam miałam coś nie tak z moczem. Musze kupić.
Tzn. Ten z nfz się w ogóle nie przejął a ten prywatny zalecil żurawinę. Temu prywatnemu przyniosłam badania które zlecił ten z nfz więc te same.
Oj tak tez juz nie mogę sie doczekać drugiego trymestru 😍
 
Hehe ja brzuch to mam taki inny kształt i widzę ze bardziej napuchnięty jest ☺️
Dokładnie to wzdęcia może 😄mój chłopak mówi ze widać. Nikt jeszcze nie wie wiec dla bezpieczeństwa nosze luźne ciuchy😄dopiero w kwietniu mówimy wiec mam nadzieje ze szybko brzucha nie będzie widać 😄
My rodzinie od narzeczonego mowimy w połowie marca. Bo jego mama ma urodziny wiec i tak by sie kapli wszyscy jak winka odmowie 🤣 sciemnianie z antybiotykami raczej nie przejdzie hehe.
 
reklama
Też zamówiłam ten balsam Palmer's niby mówią, że ok. Idę dziś na kolacje z M i nie mam się w co ubrać. Mam nadzieję, że nie jest to jakaś bananowa knajpa bo będę wściekła.
 
Do góry