reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Zmieniłam tą rutynę już w poprzedniej ciąży-zaczął sprzątać mąż i tak już zostało [emoji23] polecam to rozwiązanie!
Mój mæż sprzata dokladniej niż ja, [emoji85][emoji85] mi w udizale zostaje gotowanie, zmywanie, ew. odkurzacz jak trzeba nagle coś odkurzyc a męża w domu nie ma. A tak to mycie podłóg i łazienkę mąż ogarnia.
 
reklama
Mój mæż sprzata dokladniej niż ja, [emoji85][emoji85] mi w udizale zostaje gotowanie, zmywanie, ew. odkurzacz jak trzeba nagle coś odkurzyc a męża w domu nie ma. A tak to mycie podłóg i łazienkę mąż ogarnia.
Ja jestem uzależniona od domestosu. Wlewam do spryskiwacza domestos i rozcięczam wodą i taką mieszanką spryskuje kabinę kibel umywalkę i czasem płytki a potem spłukuję. Ale narazie odpuściłam za duży smród. Tzn ostatnio mało sprzątam 🥴 nie chce mi się , nie mam sił.
 
Dziewczyny jakie tętno Wasze dzidzi miało w okolicach 8+3 wg om? No bo u mojego wyszlo wczoraj 171 i sie martwie czy to nie za dużo?
Wyczytalam też gdzieś na forum i duzo mamusiek potwierdziło ze dziewczynki lubią mieć wysokie tętno a chłopcy niższe :)
Na pewno nie za dużo. U Mnie na badaniu 6+4 było 120 I lekarka powiedziała że jak na wczesną ciążę to ok, ale że tendencja jest taka że to tętno u dzieci bardzo rośnie i podała że tak 170 to taki standard powinien być.
 
Dziewczyny z cukrzyca 😊 powiecie jakie są normy ja czytam różne wyniki i znalazłam na czczo poniżej 90 po 60 min poniżej 180 po 2 godz później 140 🤔 ale znalazłam tez info ze po 60 min powinno być maks 140
 
Ostatnia edycja:
Mój mæż sprzata dokladniej niż ja, [emoji85][emoji85] mi w udizale zostaje gotowanie, zmywanie, ew. odkurzacz jak trzeba nagle coś odkurzyc a męża w domu nie ma. A tak to mycie podłóg i łazienkę mąż ogarnia.
Jezu zazdroszczę bo moj jak sprząta to ja potem muszę go sprawdzać haha. Potem wychodzę na jakąś perfekcjonistke. Ale prawda taka ze go w domu niczego nie nauczyli wszystko miał pod nos podane ale tak to jest jak sie mieszkało z mama babcia i siostrą starsza hehe. Wiec cała nauka została mi. Myślę że i tak dobrze mi poszło, bo nawet ciasta niekiedy piecze ;)
 
reklama
Ja marynowlam ale mi akurat nie podeszlo. Przez cebule mialam wrażenie ze to jak karp smakuje a nie schabowy ale moze za dlugo trzymałam 🙈 To ponoć przepis Magdy Gessler
a ja lubię właśnie takiego z takiej marynaty i jeszcze jak smażę to daje kawałki cebuli pomiędzy kotlety i tez fajnie pachną 😀 No ale to kwestia gustu 😃 mój mąż twierdzi że nie lubi cebuli ale zawsze się staram mu przemycać bo jak jej nie widzi to jest ok 🤣
 
Do góry