reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Dziewczyny jakie tętno Wasze dzidzi miało w okolicach 8+3 wg om? No bo u mojego wyszlo wczoraj 171 i sie martwie czy to nie za dużo?
Wyczytalam też gdzieś na forum i duzo mamusiek potwierdziło ze dziewczynki lubią mieć wysokie tętno a chłopcy niższe :)
 
reklama
Dzisiaj od wielu dni nie mam takich mdłości. Zastanawiam się, czy nje ma na to tez wpływu fakt, ze ostatnio nie mam zaparć. Czytałam u Mamaginekolog czy zaparcia i to co utknęło w jelitach powoduje nje tylko wzdęcia, ale właśnie złe samopoczucie i mdłości🤔🤔🤔
Wiadomo zaraz można sobie coś wkręcać, ze coś jest nie tak, ale może bliżej końca pierwszego trymestru? Taka naszła mnie „rozkmina”.
Hm nie wiem ja mialam ostatnie parę dni mega mdłości a zaparć zero.
Ja mam w ogóle tak że śmierdzi mi ulubiony perfum, płyn do płukania, żel pod prysznic mydło. Az mnie na wymioty bierze. Natomiast od jedzenia aż tak nie mam.
 
Dzisiaj od wielu dni nie mam takich mdłości. Zastanawiam się, czy nje ma na to tez wpływu fakt, ze ostatnio nie mam zaparć. Czytałam u Mamaginekolog czy zaparcia i to co utknęło w jelitach powoduje nje tylko wzdęcia, ale właśnie złe samopoczucie i mdłości🤔🤔🤔
Wiadomo zaraz można sobie coś wkręcać, ze coś jest nie tak, ale może bliżej końca pierwszego trymestru? Taka naszła mnie „rozkmina”.
Ja tak mam od zawsze, przytkane jelita = ból głowy 😐

A poza tym: JESTEM W CIĄŻY! Dziś to powiedziałam na głos i jakoś tak strasznie zaczęłam się tym jarać 🤦 serio! Ale fajnie, nie mogę się doczekać, każdego kolejnego dnia - może jeszcze te pączki mnie trzymają ;-)
 
Dziewczyny jakie tętno Wasze dzidzi miało w okolicach 8+3 wg om? No bo u mojego wyszlo wczoraj 171 i sie martwie czy to nie za dużo?
Wyczytalam też gdzieś na forum i duzo mamusiek potwierdziło ze dziewczynki lubią mieć wysokie tętno a chłopcy niższe :)

W 8+0 było 164, a w 10+0 już 176. Syn w 9 tygodniu miał 170, wiec wydaje mi się, ze ok.
 
Dziewczyny jakie tętno Wasze dzidzi miało w okolicach 8+3 wg om? No bo u mojego wyszlo wczoraj 171 i sie martwie czy to nie za dużo?
Wyczytalam też gdzieś na forum i duzo mamusiek potwierdziło ze dziewczynki lubią mieć wysokie tętno a chłopcy niższe :)
Lekarka nie mierzyła, powiedziała, że na oko bije w porządku 😊 nie wierzę w chłopców/dziewczęce teorię, tak samo jak zabobony. Ale jeśli kogoś to uspokaja, to ok :-)
 
Dziewczyny jakie tętno Wasze dzidzi miało w okolicach 8+3 wg om? No bo u mojego wyszlo wczoraj 171 i sie martwie czy to nie za dużo?
Wyczytalam też gdzieś na forum i duzo mamusiek potwierdziło ze dziewczynki lubią mieć wysokie tętno a chłopcy niższe :)
Moje w 9 tygodniu miało 178 i też martwiłam się, że to za dużo, ale dużo osób uspokoiło mnie,że to normalne 😁
 
reklama
Do góry