reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Hej! Ja dzisiaj całą w nerwach. Od rana. Najpierw czekałam 2h, zanim córka zrobi siku. ;P Pojechaliśmy do lab. A tam kolejka na 20 osób... na szczęście poszłam się spytać, czy małe dzieci bez kolejki i Pani powiedziała, że owszem. :) No to jakiś plus. Ale w wynikach krwii wyszły chocki, córka ma niskie neutrofile i leukocyty. Ja już znalazłam u niej białaczkę. [emoji85] Na teleporadzie Pani Dr mnie uspokoiła trochę, ale niedużo. [emoji14] Musimy za jakiś czas powtórzyć morfologie... Ja już ją chciałam zapisywać do hematologa. : p
Ja po morfo córki też zdiagnozowalam białaczkę. Miała owsiki [emoji2356]
 
reklama
Za to dzisiaj byliśmy u laryngologa i mamy migdał do wyciecia. Takze szpital. Obym ja w poniedziałek nie wróciła z info że też do szpitala bo to tylko w stopę można sobie strzelic
 
Dziewczyny a wy jak często macie wizyty? Bo ja ostatni raz byłam 1.5 tyg i do kolejnej jeszcze 2.5tyg i się zastanawiam czy jakbym poszła np w piątek bądź w sobotę to czy nie byłoby to zbyt obciążające dla maluszka... Chciałabym zobaczyć co u niego... I mieć pewność że serduszko jeszcze bije... Jestem w tym trudnym okresie, bo w poprzedniej ciąży mniej więcej na tym etapie zatrzymało się serduszko bez żadnych przesłanek [emoji55][emoji55]

Byłam już trzy razy w odstępach dwutygodniowych. Teraz mam wizytę po trzech tygodniach i pewnie jak wszystko będzie ok to potem już co miesiąc.
 
reklama
Dziewczyny a wy jak często macie wizyty? Bo ja ostatni raz byłam 1.5 tyg i do kolejnej jeszcze 2.5tyg i się zastanawiam czy jakbym poszła np w piątek bądź w sobotę to czy nie byłoby to zbyt obciążające dla maluszka... Chciałabym zobaczyć co u niego... I mieć pewność że serduszko jeszcze bije... Jestem w tym trudnym okresie, bo w poprzedniej ciąży mniej więcej na tym etapie zatrzymało się serduszko bez żadnych przesłanek 😶😶
Ja byłam potwierdzić ciążę 21.01, teraz idę 08.02 (niecałe trzy tygodnie przerwy), potem pewnie za kolejne 3 na prenatalne (mam szczęście, że zrobi je mój lekarz prowadzący), a potem jak będzie wszystko OK to będzie wizyta co miesiąc :) ❤️
 
Do góry