reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
A ja sobie zaplanowałam oponki na tłusty czwartek, a teraz jak was czytam to sobie takiego smaka narobiłam, że chyba zaraz zejdę do kuchni i zrobię chociaż z połowy porcji już dzisiaj 😊 Jestem ciągle głodna 🤨 też tak macie? Najgorsze że co truche wymyślam z tym jedzeniem 😐
Ja wiecznie głodna jestem co dwie godziny muszę coś zjeść. A jak mam iść gdzieś na dłużej z domu to do torby chowam chociaż jakieś cukierki
 
Oo czyli jak pójdę na wizytę co 2tyg to raczej krzywdy dziecku nie zrobię, prawda? 🙂
Jakby mogła i byłoby to zdrowe to bym co drugi dzień chodziła do 12 tyg żeby wiedzieć że jest ok.. 😶
Myślę, ze nie, sa kobiety ktore musza tak chodzić.
Ja osobiście moglabym isc raz w miesiacu, ale chce wyciagnac badania na nfz, moze sie uda 😊
 
reklama
Hej! Ja dzisiaj całą w nerwach. Od rana. Najpierw czekałam 2h, zanim córka zrobi siku. ;P Pojechaliśmy do lab. A tam kolejka na 20 osób... na szczęście poszłam się spytać, czy małe dzieci bez kolejki i Pani powiedziała, że owszem. :) No to jakiś plus. Ale w wynikach krwii wyszły chocki, córka ma niskie neutrofile i leukocyty. Ja już znalazłam u niej białaczkę. 🙈 Na teleporadzie Pani Dr mnie uspokoiła trochę, ale niedużo. :p Musimy za jakiś czas powtórzyć morfologie... Ja już ją chciałam zapisywać do hematologa. : p
 
Do góry