reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja się wczoraj w końcu przemogłem z mężem co do seksu,bo miałam obawy odnośnie jakiegoś plamienia itd
I się udało [emoji4]
I naszczescie wszystko dobrze [emoji4]
Jak mi gin da zielone swiatło, to od razu mężowi wynagrodzę cierpienia [emoji1787] bo tak sama z siebie to jeszcze mam obawy.
 
To wy co niektóre dalej w łóżku poście?🤔
No my sobie pozwalamy,nie ma co😀
Jak mi nie powie gin że nie można to uznaje że można🤔
Na razie powiedziała że nie można dźwigać sięgać wysoko i takie tam🤔
 
Dziewczyny, a zastanawiam się, czy zmieniacie coś w pielęgnacji? Mam na myśli kosmetyki, etc.
Wiem, że niektórych substancji trzeba unikać, ale też ciężko jednoznacznie znaleźć, których. Ja generalnie zawsze wybieram te z dobrym składem, czytam etykiety od lat, ale zastanawiam się, jak jest u Was, czy coś zmieniłyście, od kiedy wiecie o ciąży
 
reklama
Do góry