reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, a zastanawiam się, czy zmieniacie coś w pielęgnacji? Mam na myśli kosmetyki, etc.
Wiem, że niektórych substancji trzeba unikać, ale też ciężko jednoznacznie znaleźć, których. Ja generalnie zawsze wybieram te z dobrym składem, czytam etykiety od lat, ale zastanawiam się, jak jest u Was, czy coś zmieniłyście, od kiedy wiecie o ciąży
Raczej nie, bo już przed ciąża starałam się dobrze dobierać kosmetyki, żeby były bio i przyjazne dla środowiska. Wiadomo, możemy sprawdzać składy, alw jak np będzie ociupinka wit A, to to nie jest od razu zagrożenie dla ciąży - musiałabyś się cała tym wysmarować :p
Ewentualnie można sprawdzać na etykiecie, czy jest uwaga dla kobiet w ciąży :)
 
Dziewczyny, a zastanawiam się, czy zmieniacie coś w pielęgnacji? Mam na myśli kosmetyki, etc.
Wiem, że niektórych substancji trzeba unikać, ale też ciężko jednoznacznie znaleźć, których. Ja generalnie zawsze wybieram te z dobrym składem, czytam etykiety od lat, ale zastanawiam się, jak jest u Was, czy coś zmieniłyście, od kiedy wiecie o ciąży

Odstawiłam krem z retinolem i kwasy, resztę używam bez zmian.
 
Ja jeszcze tydzień do wizyty. Weekend szybko zleciał bo byłam u rodziców. Czasami myślę o tym serduszku czy jeszcze bije. Wyobrażam sobie tą wizyte i jak to będzie. Staram się być spokojna no bo i tak nic nie poradzę. Co ma być to będzie, chociaż na pewno będzie przykro jeśli będzie źle. Jednak mam cicha nadzieję że pani powoe wszystko w porzadku
Na razie tyle co możesz zrobić to dbać o siebie, brać witaminy dla maluszka, być dobrej myśli a jeżeli to trudne to przy zajmować głowę innymi sprawami, żeby czas zleciał.
Może masz jakieś sposoby na spędzanie wolnego czasu? Książki, rękodzieło, prasowanie albo inne lżejsze porządki domowe? Coś co przyniesie Ci radość i satysfakcję :)
 
Co do porządków domowych - to jest coś, z czego szczególnie zrezygnowałyście? Mój mąż np. nie chce mnie dopuścić do czyszczenia łazienki, żebym nie wdychała tych chemikaliów - w sumie mi to odpowiada haha
 
reklama
Do góry