reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Trzymajcie dziś za mnie kciuki, wizyta o 15:20, bardzo się boje, ostatnio lekarka nie była zadowolona z pęcherzyka, mowiła, że malutki. Ostatni tydzień mnie trochę przeczołgał jeśli chodzi o mdłości, zobaczymy 🥶
U mnie też tak było,moja mówiła że ciąża jest mała ale ponoć dlatego że miałam nieregularne miesiączki.Przez dłuższe cykle dzidzia wydaje się troche mniejsza niż powinna być.Tak mi to wytłumaczyła i w pierwszej ciąży miałam podobnie...
 
Ja jeszcze tydzień do wizyty. Weekend szybko zleciał bo byłam u rodziców. Czasami myślę o tym serduszku czy jeszcze bije. Wyobrażam sobie tą wizyte i jak to będzie. Staram się być spokojna no bo i tak nic nie poradzę. Co ma być to będzie, chociaż na pewno będzie przykro jeśli będzie źle. Jednak mam cicha nadzieję że pani powoe wszystko w porzadku
 
A w jaki sposób to przyrządzasz? Może bym spróbowała. Zwykły Kisiel odpada że względu na skrobie i wyrzut insuliny. Wtedy mam zjazd energetyczny i szybki spadek cukru
ziarna siemienia lnianego z 2 - 3 łyżki ki na pół litra wody na oko i gotujesz z 5minut zostawiasz do wystygnięcia i wtedy pijesz zimne na czczo j aoije na noc i rano
 
Hej! Kochana kciuki za wizytę, ja w przyszłym tygodniu dopiero [emoji2368] pochwal się później jak tam dzidzia [emoji3059]
U mnie dziś pierwsza wizyta o 16. I dobrze, bo kilka kropel krwi na bieliźnie. Wrocław zasypany, nie zawiozłam córki do żłobka bo nie mogłam samochodu otworzyć. Chciałam ją wziąć w wózek i autobusem a tu wózek w bagazniku[emoji85] dobrze, że moja mama przyjechała to siedzi z małą w salonie i mogę prowadzić lekcje online, bo inaczej by było kiepsko.
 
reklama
Dziewczyny, ja dalej walczę z bólem głowy, od piątku raz mocniej raz słabiej, głównie w skroniach..czy któraś miała takie dłuższe bóle? Bo ja sobie wkręcam najgorsze :( przed ciążą miałam podobno ale nie tak długo 😭
 
Do góry