reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

Nam udało się wybudować, działkę dostaliśmy od teściów i mieliśmy trochę odłożonych pieniędzy więc kredytu dobraliśmy 70 tysięcy. Na ten moment gdybym miała przejść przez to kolejny raz już bym się nie zdecydowała 😐 dużo sami robiliśmy i 2 lata mieliśmy,, wyłączone z życia " fakt fajnie teraz wyjść na swój taras i wypić kawę, ale kosztem wolnego czasu. Przy domu z dosyć dużym ogrodem cały czas jest cos do roboty. Teraz jest zima i trochę można odetchnąć, ale mnie już przeraża wiosna i myśl ile roboty mnie czeka w ogrodzie 🤨
 
reklama
Jestem już po z dzidzią wszystko dobrze , serduszko bije ma rączki nóżki nawet mi kiwną główką że wszystko OK ❤️😃 Lekarz mówił że ciąża rozwija się prawidłowo żeby się zupełnie tym brudzeniem nie przejmować .
 

Załączniki

  • 01250AC0-A14B-4450-A57B-734FC69ED9C5.jpeg
    01250AC0-A14B-4450-A57B-734FC69ED9C5.jpeg
    759,7 KB · Wyświetleń: 106
tak jestem umówiona z kierowniczą że jak bym miała mega hard w tym tygodniu to w środę poproszę lekarza na wizycie o L4. A to L4 ciążowe nie podaje z jakiego powodu idzie się na zwolnienie? Boję się tego, że po kodzie ciążowym wyszło by na jaw czemu jestem na zwolnieniu. U mnie sprawa jest o tyle skomplikowana, że czekam na wyniki tej naszej rekrutacji i nie wiem jakby to zostało rozegrane jakbym była na L4. Ale chyba rzeczywiście jak w tym tygodniu będzie zbyt trudno to pójdę na L4 na jakiś krótki czas.
Jakiej rekrutacji? Do nowej firmy? Bo coś wcześniej byla gadka ale nie wiem czy to z Tobą :)
 
Jestem już po z dzidzią wszystko dobrze , serduszko bije ma rączki nóżki nawet mi kiwną główką że wszystko OK ❤️😃 Lekarz mówił że ciąża rozwija się prawidłowo żeby się zupełnie tym brudzeniem nie przejmować .
No I supereer
Jestem już po z dzidzią wszystko dobrze , serduszko bije ma rączki nóżki nawet mi kiwną główką że wszystko OK ❤️😃 Lekarz mówił że ciąża rozwija się prawidłowo żeby się zupełnie tym brudzeniem nie przejmować .
No I super. Więc już się nie stresuj. Mówiła skąd te brudzenie?
 
Ja jestem dziś po usg jamy brzucha ze względu na przepuklinę. Przepuklina jest ale na razie mam się nią nie przejmować i liczyć z doskwierającymi bólami i bobasek tez jest i dalej bije serduszko 💗nie wiem nic więcej 😔ale najważniejsze że jest i że bije 🥰 dziś 8+3 z apki. Wizyta u gin 17.02.
Mdłości mnie na razie opuściły.. Zobaczymy jak będzie w najbliższych dniach
 
reklama
Do góry