reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
My też mamy wybudowany domek. Z tym, że nam firma stawiała szkieletowy więc 3 miesiące i dom stał ;) Nam zostało wykańczanie ale ja znowu uwielbiam takie rzeczy i czuje sie jak w swoim zywiole ;) Dużo osób myślało że mieliśmy jakiegoś projektanta ;) I cieszę się ze zdecydowaliśmy się na to 3 lata temu choć mieliśmy wtedy po 26 lat, bo teraz ceny poszły meeega do góry... za ta kase co daliśmy wtedy to teraz byśmy mieli z połowę domu za to ...
 
A w sumie co do zaparć to od zawsze miałam problem a teraz jest jeszcze gorzej bo nie mogę brać tych leków które brałam.
A jak już jestem na sedesie i nie daj Boże za bardzo chcę,,pocisnąć " to wychodzi mi przepuklina pachwinowa😭. I w sumie powoduje jeszcze większy ból niż ten który odczuwam przy macicy
Jejku bardzo współczuję wiesz ja codziennie pije siemię lniane gotowany Kisiel może warto spróbować
 
Ja się wczoraj w końcu przemogłem z mężem co do seksu,bo miałam obawy odnośnie jakiegoś plamienia itd
I się udało 😊
I naszczescie wszystko dobrze 😊
 
reklama
Dziewczyny noc fatalna 7 razy wstawałam wszystko mnie bolało jestem taka maruda ze szok. Dziś wizyta na NFZ na 12.20 niepokoją mnie te żółte uplawy po luteinie
 
Do góry