reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Wczoraj byłam na pierwszym USG - wpadłam w wir pracy, później obowiązki i dopiero dziś piszę 🤭
Według OM 6+4 i taki termin na razie jest przyjęty. Zarodek 6,11mm i 108 uderzeń na minutę (czy to nie za mało? Lekarz określił że wszystko prawidłowe, ale jak tak czytam to nie wiem...?).
Generalnie zobaczenie pierwszy raz jak serduszko bije, było czymś pięknym - że jest Ta Istotka i żyje... 🥰
Mdłości dzień 5 bez konća, nie wiem czy nie idą w zła stronę - aż nie wiem jak przeżyję ten poniedziałek w pracy 😔
Nie wiem czy na coś takiego się bierze L4, czy to przesada?
Jeżeli lekarz mówi że jest dobrze to jest nie martw się
 
reklama
Dziewczyny, wiem że już było o bólach podbrzusza. Macie też takie "rwące" bóle? Zauważyłam od jakiegoś tygodnia, że boli mnie na wieczór lub kiedy kładę się już spać. Tak czasami mocno rwie na dole, że zastanawiam się czy to jest normalne
Wiesz kochana ja nie chce narzekać ale mnie boli wszystko kręgosłup jajnik po prawej ciągnie mnie szczerze nie jest łatwo.
 
Spokojnie, nie wszystkie 😁 ja mam dopiero 8+coś (nie śledzę tych liczb codziennie, bo mnie to stresuje).

Irytuje mnie to kłucie w podbrzuszu, bo to takie szpilki co 15 sekund, ale właśnie stwierdziłam, że to wcale nie musi być macica tylko jelita 🤔 Przy ciąży nie pilnuję tak diety na zespół jelita drażliwego, ból jelit potrafi mocno promieniować. Więc zrobię sobie dwa trzy dni diety, tj. jedzonko na parze i zobaczymy, co będzie. Lekarz dopiero za miesiąc, ale wiem, że szybko to zleci :-)

Miłego dnia wam zycze! Ja idę tańczyć w rytm Davida Bowie - John I'm only dancing (again). Polecam :-))))
Kochana też mam ibs i teraz się rozkręciło raz jest lepiej raz gorzej muszę iść do gastrologa niech mi doradzi coś
 
reklama
Lekarz powiedział, że ok, ale zawsze jestem tak zestresowana wizyta, że wszystko dociera do mnie dopiero po wyjściu z gabinetu. We wrześniu straciłam ciążę, serduszko zatrzymało się w 9tc i teraz nie mogę przestać się martwic.. Tak bardzo się boję.
Będzie dobrze. Wiem że ci ciężko i wcale się nie dziwię masz prawo żeby się martwić ale będzie dobrze trzymam mocno mocno kciuki ♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️
 
Do góry