reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
jaka tam przepaść to raptem 2 tygodnie różnicy więc depczesz nam po piętach [emoji41] powodzenia na wizycie! w czwartek na pewno zobaczysz serduszko. :)
Haha no dobra, może urodzę jako ostatnia albo jedna z ostatnich na grupie, ale przynjamniej macierzynski bede miala najdluzej z nas wszystkich [emoji1787] zawsze jakiś pozytyw.
 
Nie jesteś sama :) Ja mam 7+6 i żadnego usg jeszcze nie miałam wiec kompletnie nie wiem co się dzieje u mnie w środku. I też mam wizytę tak jak Ty w czwartek, i w końcu prywatnie więc w końcu już coś zobaczę :)
Ja mialam w 5+4, ale był aby tylko pęcherzyk i jakis ledwo widoczny kropek. Ale skoro nie plamię, czy nie krwawię to sobie tym wlasnie tlumaczę, że raczej jest ok :-) i tego musimy się trzymać.
 
Masz w tabletkach? Ja mam specjalny dla mam z noble health ale zastanawiam się bo w skladzie ma witaminę E a ja juz biorę ją w witaminach dla ciężarnych, podobno w nadmiarze szkodzi.. Więc na razie się wstrzymałam i po prenatalnych zapytam gina
Nie ja mam w proszku rybi jedynie z wit C bo wtedy lepiej się wchłania
 
Mnie codziennie brzuch ciągnie i pobolewa, głównie przez południem, wizytę mam dopiero 24.02, więc jeszcze sobie poczekam.
 
reklama
Mnie dzisiaj też czasami pobolewa, ale jest to bardzo tępy brzuch, więc mówię sobie, że to naturalne i tak ma być :) Jakoś ostatnio ogarnia mnie spokój, więc staram sobie nic nie wmawiać i cieszyć się tym "stanem", póki moja głowa nie zacznie znowu snuć różnych scenariuszy :p
Generalnie nie wiem, jak wytrzymać jeszcze prawie 2 tygodnie do kolejnej wizyty... Najchętniej co tydzień bym sprawdzała, co tam u bąbla słychać 😅😅😅
 
Do góry