reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Lekarz powiedział, że ok, ale zawsze jestem tak zestresowana wizyta, że wszystko dociera do mnie dopiero po wyjściu z gabinetu. We wrześniu straciłam ciążę, serduszko zatrzymało się w 9tc i teraz nie mogę przestać się martwic.. Tak bardzo się boję.
A ta ciąża którą straciłaś przebiegała jakoś noeprawidłowo czy tak poprostu serduszko się zatrzymało ?
 
Dziewczyny jestem na luteinie teraz na wizycie w piątek lekarz kazał odstawić duphaston. Ale luteinę brać cały czas do następnej wizyty czyli gdzieś do 5 marca. Codziennie moje wkładki są lekko żółte jestem ciekawa czemu czy to przez luteinę jak myślicie?
 
Dziewczyny jestem na luteinie teraz na wizycie w piątek lekarz kazał odstawić duphaston. Ale luteinę brać cały czas do następnej wizyty czyli gdzieś do 5 marca. Codziennie moje wkładki są lekko żółte jestem ciekawa czemu czy to przez luteinę jak myślicie?
Moje wkładki tez maja lekko żółty kolor a biore tylko duphaston jak narazie🤔
 
Lekarz powiedział, że ok, ale zawsze jestem tak zestresowana wizyta, że wszystko dociera do mnie dopiero po wyjściu z gabinetu. We wrześniu straciłam ciążę, serduszko zatrzymało się w 9tc i teraz nie mogę przestać się martwic.. Tak bardzo się boję.
Mój lekarz znowu nie podał mi wartości uderzeń serduszka 🤔 pytałam czy bije dobrze, puścił na chwile i powiedział ze bardzo dobrze tylko na jakiej podstawie on tak twierdzi jak nigdzie nie widzę zapisu FHR
 
Mój lekarz znowu nie podał mi wartości uderzeń serduszka 🤔 pytałam czy bije dobrze, puścił na chwile i powiedział ze bardzo dobrze tylko na jakiej podstawie on tak twierdzi jak nigdzie nie widzę zapisu FHR
Mi też nie podawał wartości. Pokazał tylko że bije i powiedział że na wczesnym etapie nie ma co włączać tej opcji doplerowej chyba czy coś takiego bo później mogą być zaburzenia. Nie dopytywałam, zaufałam. Byłam w 6+4
 
Mój lekarz znowu nie podał mi wartości uderzeń serduszka 🤔 pytałam czy bije dobrze, puścił na chwile i powiedział ze bardzo dobrze tylko na jakiej podstawie on tak twierdzi jak nigdzie nie widzę zapisu FHR
mi też nie podano jak bije, wiedziałam tylko że bije i że wszystko na ten czas było ok. Może warto po prostu zaufać lekarzowi. Ja stwierdziłam, że nie będę porównywać wyników moich z innymi, bo to tylko niepotrzebny stres generuje. Jakby coś było nie tak to na pewno by mi lekarz powiedział i tego się trzymam :)
 
reklama
Dziewczyny jestem na luteinie teraz na wizycie w piątek lekarz kazał odstawić duphaston. Ale luteinę brać cały czas do następnej wizyty czyli gdzieś do 5 marca. Codziennie moje wkładki są lekko żółte jestem ciekawa czemu czy to przez luteinę jak myślicie?
Żółta wydzielina przy luteinę jest normalna. Ostatnio pytalam
 
Do góry