reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Mnie dzisiaj też czasami pobolewa, ale jest to bardzo tępy brzuch, więc mówię sobie, że to naturalne i tak ma być :) Jakoś ostatnio ogarnia mnie spokój, więc staram sobie nic nie wmawiać i cieszyć się tym "stanem", póki moja głowa nie zacznie znowu snuć różnych scenariuszy :p
Generalnie nie wiem, jak wytrzymać jeszcze prawie 2 tygodnie do kolejnej wizyty... Najchętniej co tydzień bym sprawdzała, co tam u bąbla słychać 😅😅😅
Ja mam wizytę za tydz we wtorek 🙃 też chętnie bym sprawdzała co tydzień 😁
 
reklama
U mnie bolą ale glowbie jak staniinmam za dnia na sobie, a jak stanik zdejmę to czasami podczas ruchu, albo jak dotykam/mężu dotyka zeby sprawdzić czy bolą [emoji1787]
Ja rano po nocy łapie schizę że nie bolą. Bo w sumie prawie nic nie czuję ale jak już zaczynam panikować w ciągu dnia to mąż podchodzi z nienacka dotyka i okazuje się że jednak trochę bolą 😂
 
Jak mi się dziś nie chce z łóżka wychodzić 😂 pizza od wczoraj jeszcze jest bo mężuś robi z potrójnej porcji i wychodzą dwie duże 🙃 więc obiadu dziś nie robię 😏
 
Mnie codziennie brzuch ciągnie i pobolewa, głównie przez południem, wizytę mam dopiero 24.02, więc jeszcze sobie poczekam.
Wypytywałam wczoraj swojego lekarza o te bóle, ciągnięcia kłucia... miałam wrażenie ze dla niego to normalka. Powiedział ze mnie może bardziej bolec bo jeszcze nie rodziłam. I ze to więzadła pracują, wzdęcia zaparcia tez maja wpływ na ból brzucha u dołu. Jak boli wziąć nospe i odpocząć 😊
 
reklama
Do góry