reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Lekarz powiedział, że ok, ale zawsze jestem tak zestresowana wizyta, że wszystko dociera do mnie dopiero po wyjściu z gabinetu. We wrześniu straciłam ciążę, serduszko zatrzymało się w 9tc i teraz nie mogę przestać się martwic.. Tak bardzo się boję.
U mnie 3 lata temu serduchi zateyzma) o się na przełomie 8 i 9 tygodnia, także doksonale rouzmiem twoj strach. Ale nie ma innej opcji, jak ta że tym razem będzie dobrze :-)
 
już nie wiem co robić,nic nie pomaga... pije mięte ale to nic nie daje😒 chyba przyszło mi cierpieć heh
Na żołądek wiem bo borykam się parę dobrych lat na noc parz sobię siemię lniane ale z 2godz po jedzeniu super działa łagodząco na jelita i żołądek narazie leków żadnych brać nie można więc ratuj się w ten sposób.
 
Na żołądek wiem bo borykam się parę dobrych lat na noc parz sobię siemię lniane ale z 2godz po jedzeniu super działa łagodząco na jelita i żołądek narazie leków żadnych brać nie można więc ratuj się w ten sposób.
A mięta działa drażniąco na żołądek nie gorące napoje.
 
reklama
Do góry