reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
7+6 plamienia, 8+3 zabieg, bo samo się nie oczyściło.

A dzisiaj kurka mam 7+0, czyli lekko nerwowy czas się dla mnie zaczyna.
Weź nic nie mów ja mam wizytę w środę, pierwsza.. Nic nie wiem co mam w srodku. A to będzie ten sam dzień ciąży kiedy byłam na USG w poprzedniej ciąży. Zobaczylam serduszko a następnego dnia w nocy poronilam
 
Dziewczyny chyba dopada mnie jakiś stres związany z pojawieniem się dziecka na świecie, tej nocy nie mogłam zasnąć i myślałam czy dam radę wystawac w nocy,nosić długo maleństwo, czy mi kręgosłup nie wysiądzie wiecie takie przyziemne normalne przemyślenia, boję się chorób wczesnodzieviecych, to minie wiem, ale do teraz tylko się cieszyłam,a teraz taki niepokój,
Ja tylko sobie wczoraj myslalam, że slonczy się dobre, do ktorego juz sie przyzwyczailam tzn ewentualne nocne pobudni, pieluchy itp... Ale. Zdrugiej strony to wiecznie trwać nie będzie, czas szybko zapierdziela i zanim się obejryzmy, nasze dzieci już do szkoły pójdą.
 
mnie od początku odrzuciło od zapachu i smaku cebuli 😜 bleeee fuuujjj 😩
czyli nie jestem sama 😂 czasem jak czytam mieszanki żywieniowe dziewczyn to aż zazdroszcze, bo ja to bardzo delikatnie. Ostatnio mnie mąż wyciągnął do maka i zamówiłam sobie cheeseburgera jak zwykle i co? Był dla mnie za ostry sos pomidorowy i jeszcze te ogórki 😂 nie mogłam tego zjeść:/ a na codzień to uwielbiam takie ostre i wyraziste smaki 😆
 
Ja tylko sobie wczoraj myslalam, że slonczy się dobre, do ktorego juz sie przyzwyczailam tzn ewentualne nocne pobudni, pieluchy itp... Ale. Zdrugiej strony to wiecznie trwać nie będzie, czas szybko zapierdziela i zanim się obejryzmy, nasze dzieci już do szkoły pójdą.
tez się tego bałam na początku,ale po rozmowie z mężem doszliśmy do wniosku ze podzielimy się obowiązkami pół na pół 😄 żebym mogła szybko wrócić do pracy 😊
 
Hello everyone [emoji16][emoji16][emoji16] . Jak się spało laseczki? Po sniadanku juz?
Czekam aż mąż przyniesie mleko, o na sniadanko robi owsiankę na mleku z brzoskwiniami z puszki. Pyyyyyycha. N aobiadek robimy leczo. A dzisiaj mam dyspense na wstawanie, no to mąż ogarnął poranne wyjscie z psem żebym mogla sie w miarę wyspać.
 
czyli nie jestem sama 😂 czasem jak czytam mieszanki żywieniowe dziewczyn to aż zazdroszcze, bo ja to bardzo delikatnie. Ostatnio mnie mąż wyciągnął do maka i zamówiłam sobie cheeseburgera jak zwykle i co? Był dla mnie za ostry sos pomidorowy i jeszcze te ogórki 😂 nie mogłam tego zjeść:/ a na codzień to uwielbiam takie ostre i wyraziste smaki 😆
ja po Macu ostatnio zgagę miałam 😂 s cały dzień mi się marzył taki czisss 😩
 
reklama
Ja tylko sobie wczoraj myslalam, że slonczy się dobre, do ktorego juz sie przyzwyczailam tzn ewentualne nocne pobudni, pieluchy itp... Ale. Zdrugiej strony to wiecznie trwać nie będzie, czas szybko zapierdziela i zanim się obejryzmy, nasze dzieci już do szkoły pójdą.
dziewczyny to sama radość 🥰 moja corka 17.02 będzie miała roczek, pamietam, jak nie mogłam się doczekać jak będzie sama główkę trzymać a teraz już wszędzie wstaje i zaczyna chodzić coraz więcej pojedynczych słów wypowiada, chce się sama ubierać, bierze szczotkę do włosów i się czesze, sama zasypia... No normalnie mi smutno bo dopiero była taka malusieńka, ja teraz nawet nie mam takich myśli, przy córce wszystko sama ogarniam jestem z nią sama w domu, nawet się za bardzo nie stresuje drugim dzieckiem, jakoś sobie grafik dzienny ogarnę 😀 jeszcze jest mąż po pracy może dużo zrobić
 
Do góry