reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, te wszystkie gadania teściów to rzadko wynikają z takiej złej woli, raczej z ograniczonego myślenia i braku wyobraźni. co więcej, ja myśle, ze oni często chcą dobrze - chcą żeby dzieci miały rodzeństwo albo chcą po prostu żeby rodzina była większa, tylko wyrazić tego nie potrafią w sposób wyważony i delikatny.
Tym gadaniem mojej teściowej to nikt oprócz mnie w rodzinie się nie przejmuje. Oni jakby tego nie słyszą co ja 🤣 i to jest chyba najlepsze podejście.
 
Boże to ja kocham swoich "teściów" Nie do końca kumam co gadają więc nawet jak źle ale uśmiech jest to jestem zadowolona🤣. Zero pouczania. . A jak chcą się spotkać na kawę to się anonsuja 3tyg wcześniej 🤣
A w jakim języku się porozumiewacie z mężem? Ty się uczysz a wcześniej chyba pisałaś że on po polsku słabo? Czy źle pamiętam?
Ej właśnie odnośnie piersi, czy macie jakies dysproporcje??u mnie lewa jest troszke wieksza🤨
Ja zawsze miałam niewielką różnicę 🤷
 
Hej

Kobitki ja po wizycie u gina, fasola juz dorodna 3,5cm😊wierzgał/a na początku badania a potem uparta postanowił/a zaprotestować 😂ciasno troche ma ale dla niej /niego jest git 😃, z usg 9+6 tc, prenatalne na 23.02 okres wyczekiwania czas start 😍😃
O to ja tez 23-go prenatalne :) to będzie dopiero niespokojny dzień :) u mnie dzis 9+5 ale jeszcze idę 10 -go sprawdzić czy antybiotyk wywalił bakterie :) oby nam fajnie zleciało do tych badanek:)
 
reklama
Do góry