reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Boże to ja kocham swoich "teściów" Nie do końca kumam co gadają więc nawet jak źle ale uśmiech jest to jestem zadowolona[emoji1787]. Zero pouczania. . A jak chcą się spotkać na kawę to się anonsuja 3tyg wcześniej [emoji1787]
Tacy teściowie to skarb, skoro z takim wyprzedzeniem się zapowiadają [emoji1787] moja tesciowa wprawdzie z tych nieszkodliwych , ale np wkurza mnie okropnie, bo co chwile coś od męża chce i ten z podkulonym ogonem leci. Albo nachalnie się pryzpomina o rodzinnych nasiadówach u dziadków męża, żeby przyjsc bo sie obrażą... Ja tkaich nasiadowek nie lubię, bo co tam idizemy to od praiwe roku tylko jedne temat :-/ a ja jestem na ten temat już trochę uczulona.
 
No to ja po wizycie, jest dzidziol, ma 1,95 cm, wg usg 8t4d, a wg apki ciąża+ 8t6d więc jest ok. Serducho wali 160. Jutro będę dzwonić na prenatalne się umawiać. Badania mam porobić na następną wizytę. I wtedy mi założy kartę ciąży [emoji4]
Super, śliczny bobas [emoji3059]
 
Tacy teściowie to skarb, skoro z takim wyprzedzeniem się zapowiadają [emoji1787] moja tesciowa wprawdzie z tych nieszkodliwych , ale np wkurza mnie okropnie, bo co chwile coś od męża chce i ten z podkulonym ogonem leci. Albo nachalnie się pryzpomina o rodzinnych nasiadówach u dziadków męża, żeby przyjsc bo sie obrażą... Ja tkaich nasiadowek nie lubię, bo co tam idizemy to od praiwe roku tylko jedne temat :-/ a ja jestem na ten temat już trochę uczulona.
To moja mama taka jest z tymi nasiadówami i szczerze mówiąc cieszę się że się to skończyło ;) rok temu to zakończyłam ❤ czuję się wolna
 
reklama
Siedzę sobie teraz w wannie iii.. Włączyłam muzykę ,odłożyłam fona ,i co??? Ano to że cycki mi się skleiły z pachami przez trzymanie telefonu [emoji86][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] wyglądałam jak foka która próbuje się zanurzyć w morzu [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]
 
Do góry