reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ej właśnie odnośnie piersi, czy macie jakies dysproporcje??u mnie lewa jest troszke wieksza🤨
Ja jak karmiłam to częściej to była prawa pierś i z racji tego prawa była dużo większa . Jak skończyłam karmić to ta prawa mi się skurczyła i ta lewa dostała większa . Ale widać to tylko jak wiszą 😂
 
A w jakim języku się porozumiewacie z mężem? Ty się uczysz a wcześniej chyba pisałaś że on po polsku słabo? Czy źle pamiętam?

Ja zawsze miałam niewielką różnicę 🤷
On zna tylko kilka zwrotów. Rozmawiamy po angielsku. Jego rodzice też mówią w tym języku, tylko matka trochę mniej.
 
reklama
Dziewczyny ja się czuję jakbym dostała w twarz. Mój lekarz prosil żebym leżała przez najbliższe 2 tyg przez tego krwiaka i generalnie przez bardzo przekrwiona macicę, plamienia itp. Przyjechała do mnie teściowa pomoc i miala zostać te 2 tyg żeby opiekować się synem. Słuchajcie dziś mi oświadczyła , że wraca do domu bo ona musi sprzątać na święta...
Rozumiecie to , ja walcze o ciążę a ona zostawia mnie bo musi sprzątać i kwiaty podlewać
Zrobiło mi się mega przykro aż się popłakałam [emoji22]
Głupia wymowka, święta są przecież za 2 miesiące [emoji849] co za baba.
 
Do góry