reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

Przepracowałam to już na psychoterapii , nie czuje się już gorsza , trudno że nie urodzę jego synowi gromadki dzieci. Takie typowe wiejski podejście.
Brawa dla ciebie!

Wiesz moja matka i teściowa po tym jak dowiedziały się że poroniłam powiedziały żebyśmy już się nie starali o kolejne.. Czujesz to?? Jak można tak powiedzieć to moja macica i moje życie, jedna miała trójkę druga czwórkę dzieci.. 🤷
 
reklama
No to ja po wizycie, jest dzidziol, ma 1,95 cm, wg usg 8t4d, a wg apki ciąża+ 8t6d więc jest ok. Serducho wali 160. Jutro będę dzwonić na prenatalne się umawiać. Badania mam porobić na następną wizytę. I wtedy mi założy kartę ciąży 😊
Jejus twój maluszek przypomina dziecko ❤❤❤❤ cudownie 🤗❤ moj to fasol taki narazie 🤔
 
Hej

Kobitki ja po wizycie u gina, fasola juz dorodna 3,5cm😊wierzgał/a na początku badania a potem uparta postanowił/a zaprotestować 😂ciasno troche ma ale dla niej /niego jest git 😃, z usg 9+6 tc, prenatalne na 23.02 okres wyczekiwania czas start 😍😃
 
No to ja po wizycie, jest dzidziol, ma 1,95 cm, wg usg 8t4d, a wg apki ciąża+ 8t6d więc jest ok. Serducho wali 160. Jutro będę dzwonić na prenatalne się umawiać. Badania mam porobić na następną wizytę. I wtedy mi założy kartę ciąży [emoji4]

Jaki maly człowieczek [emoji7]
 
Miałam podobne ale lekarz powiedział że nie ma nic niepokojącego. Chyba że masz ból podczas oddawania moczu. Za pierwszym razem miałam bardzo liczne bakterie później powtórzyłam mocz za 2 dni i były nieliczne. Zależy jak pobierzesz mocz.
Dzięki, też dostałam informację, że to nic groźnego, nic mnie nie boli 😉
 
reklama
Do góry