reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Ja dziś hej w Biedronce zobaczyłam u babki dwie siatki kiwi to aż slina mi leciala.. aż się cofnelam po nie. Wykupila wszystkie bo były przecenione na 6 zl :( myslalam, e jej je wyrwe :p
Zazdroszę Wam tych prenatalnych już :( :D ja myślę, że sobie zrobię prezent urodzinowy i umówię się w marcu między 8 a 12 na prenatalne :)
Brzuuuuch mnie dzisiaj boli, ciągnie, jest ściśnięty, bo dużo pracy przy kompie :(
Koleżanka mi kiwi kupiła [emoji7] mam fazę na kiwi :D
 
No pycha ;) zjadłam pół z kurczakiem i pół z pieczarkami i z surowka tez z koperkiem 🙊
Choć ja bardzo malo fast foodowa ale niekiedy mnie najdzie 😋

Dobra jestes z ta woda z cytryną 🤣🤣
Ja też za fast foodami nie jestem ale teraz to jadlabym i jadła 🤔🙃

Hyhyhyhy dobra??? Nieeee !!! Leniwa!!!?? Takkkkk😂😂😂😂😂😂 i to baardzooo ostatnio 😂😂😂😂
 
Moje przy tym rozmiarze też nie są 🍊, ale przy hormonach dają radę- było tych kilka dni, kiedy cycuchy już wiedziały o ciąży, a brzuchol nie 😂 miło mi się na siebie patrzyło, nie powiem. Cóż, po ciąży pewnie będą niżej, ale co tam. Jak mi to będzie przeszkadzać, to sobie "zrobię". A może nie będzie? Może będę po prostu dumna ze swojego ciała, że dalo radę? 🤔 (Ja pierniczę, ale jestem refleksyjna 😂, też tak teraz macie?)
Generalnie ja jestem dumna ze swojego ciała i tak jak kiedyś swirowalam na tym punkcie po drugiej ciąży przestałam.. Zaakceptowałam siebie taka jaka jestem i jestem dumna a zwłaszcza z cycków chociaż utrudniają mi kupno czegokolwiek bluzki stanika kurtek itd 😂😂😂😂😂😂
 
Mi wyszły ostatnio ketony w moczu. I pewnie przez to, że mam za długa przerwa w jedzeniu między kolacja A śniadaniem + mało jem przez mdłości i wymioty. Lekarka kazała mi jeść codziennie koło 22 kanapkę, czy mi się to podoba czy nie. 🤣 Właśnie próbuje w siebie wmusić. 🤣
 
Moja ważyła 4 700 i mierzyła 62 cm :D
Mój syn miał 3,5 kg wiec tak optymalnie. I nawet pomimo dużej głowy wyszedł szybko i bezproblemowo [emoji23] ale obok mnie leżała dziewczyna z synkiem ponad 4 kilo i ona była mocno zmasakrowana, jak ja wychodziłam do domu to ona dopiero jako tako zaczynała chodzic.
 
Hyhyhyhy to ja dałam w szklankę dosłownie pół cytryny i tak zalewałam woda z dzbanka z filtrem 😂😂😂😂😂😂😂 nie chciało mi się jej kroić, najpierw wycisnęłam ręcznie sok,rozcienczylam i wypilam a reszta heja do szklanki 😂😂😂😂😂
dziewczyny uważajcie z tą cytryną 😅 moja mamuśka ze dwa lata temu chciała być rześka i powabna wiec wstawała rano i woda z cytryną na czczo i tak cały dzień i po jakimś czasie jej wyszła taka straszna alergia na cytrynę 🙄 się nabawiła na stare lata. Potem narzekanie, bo jakiś lekarz jej powiedział, że to się pare kropel do wody daje a nie na maksa 😅
 
Do dziewczyn z żylakami:

Byłyście już u angiologa? Nosicie pończochy uciskowe? Ja byłym w grudniu i zalicił mi zacząć od razu nosić pończochy, a w ciąży koniecznie. Powiedział, że powinnam nosić 2, ale ciężko zacząć od 2, wiec mam na razie 1. Dostałam od razu skierowanie na kolejną wizytę ( w przypadku ciąży, no a stało się, że ciąża miesiąc po wizycie jest) i tu pytanie: zastanawiam się, czy umawiać się od razu, czy w 2. trymestrze dopiero. No i zastanawiam się, czy już kupować 2, bo taki ucisk docelowo powinnam mieć.

A propos pończoch, jeśli nie nosicie, a powinnyscie: polecam :-) trzeba się przyzwyczaić, ale nogi dziękują 🙏 szkoda, że tak drogie ( we Wro 260 zł para).
Ja jestem po operacji na żylaki. Trochę sobie olalam te ponczochy, ale jak noszę to wieczorem nogi są jak nowe
 
reklama
dziewczyny uważajcie z tą cytryną 😅 moja mamuśka ze dwa lata temu chciała być rześka i powabna wiec wstawała rano i woda z cytryną na czczo i tak cały dzień i po jakimś czasie jej wyszła taka straszna alergia na cytrynę 🙄 się nabawiła na stare lata. Potem narzekanie, bo jakiś lekarz jej powiedział, że to się pare kropel do wody daje a nie na maksa 😅
Jak alergia na cytrynę? Pierwsze słyszę? Że jak to się objawia? 🤔 To chyba ogólnie alergia na cytrusy a nie tylko na cytrynę?
Ja w sumie nie wyciskam tej cytryny tylko daje dwa plasterki umytej cytryny w skórce ;) I tak woda przechodzi tym aromatem ;)
 
Do góry