reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

mamie wychodzi taka swędząca wysypka koło ramion i na brzuchu, jakiś czas jej zajęło zanim się zorientowała, że to od cytryny 🙂
Ja tez pije wodę z cytryną, bo mi to pomaga na samopoczucie a nawet mdłości i nie chce nikogo straszyć, bo wiadomo, że alergie na choć co można złapać tylko po prostu napisałam żeby zachować umiar 😜
Niedawno znajoma nie mogła długo zdiagnozować alergii syna i okazało się że ma alergie na tuje w ogródku 😒
Kurde ja mam prawie na wszystko alergie. Po prostu biore tabletke raz dziennie bo nie dam rady unikać tylu rzeczy. Thuji moich bym tez nie wycieła 🤣 Obok mojej działki jest pole z zbożem na które tez mam alergie i przecież nic z tym nie zrobię. Teraz w ciąży nie biore tabletek. Nie wiem jak to będzie na wiosne ;) Moze sa jakies dla kobiet w ciąży oby ;)
 
reklama
Jest ciężko, ale to pod sercem mam małego wojownika ❤ tyle stresu, krwawień i plamień ile ze mną przechodzi to nasze, a maluszek dalej rośnie i dzielnie się trzyma! ✊🏻
Do 22 już coraz bliżej, jestem spokojniejsza, a do tego szpitala już za chiny nie pojadę

Z pewnością tak bedzie❤️ to forum to same magiczne historie ❤️
 
Jak kończyłam 9 grudnia 36 lat to do 8 grudnia lekarz pisał, że mam 35, bo zaokrągla w dół i nie wpisuje 35 lat i 11 miesięcy. Chociaż mi to nie przeszkadza akurat, nawet lepiej mi się patrzylo na takie odmłodzenie.
Wreszcie znalazlam kogoś kto ma urodziny w ten sam dzień 🤗
 
Przykro sie słucha o takich lekarzach😐. Zwłaszcza że teraz to potrzeba spokoju . Fasolek na pewno ma sie bardzo dobrze, tego sie trzymaj❤
 
przykro mi dziewczyny, które trafiły na takich „lekarzy”. W tym stanie powinni mieć większa cierpliwość i po ludzku być miłymi. Przecież stres nam nie służy.
Dzisiaj u mnie po raz pierwszy średnia nocka - budziłam się co godzinę, pęcherz dał się we znaki. Co do piersi - nie mam prawie żadnych boli, czasami coś tam na chwilkę zaboli. Troszeczkę może urosły, ale bomb póki co nie mam 🤣
 
Kurde ja mam prawie na wszystko alergie. Po prostu biore tabletke raz dziennie bo nie dam rady unikać tylu rzeczy. Thuji moich bym tez nie wycieła 🤣 Obok mojej działki jest pole z zbożem na które tez mam alergie i przecież nic z tym nie zrobię. Teraz w ciąży nie biore tabletek. Nie wiem jak to będzie na wiosne ;) Moze sa jakies dla kobiet w ciąży oby ;)
Oj witaj w klubie 😉 alergie mam prawie, że na wszystko (zaczynając od pylkow, poprzez leki, kosmetyki a kończąc na większosci rzeczy do jedzenia) i teraz też leków na uczulenie nie biorę. Już chwilami jest ciężko bo wychodzi mi wysypka i pokrzywka (oczywiście uparła się pojawiać przede wszystkim na twarzy zamiast np. na tyłku gdzew nie byłoby jej widac😁). Co będzie na wiosnę? Przypuszczam, że alergiczny kataklizm 😂 jakoś będziemy musiały to przeżyć 😉
 
reklama
Kurde ja mam prawie na wszystko alergie. Po prostu biore tabletke raz dziennie bo nie dam rady unikać tylu rzeczy. Thuji moich bym tez nie wycieła 🤣 Obok mojej działki jest pole z zbożem na które tez mam alergie i przecież nic z tym nie zrobię. Teraz w ciąży nie biore tabletek. Nie wiem jak to będzie na wiosne ;) Moze sa jakies dla kobiet w ciąży oby ;)
oj ja tez znam ten ból, od dziecka mam alergie na słońce, a jak w 2017 się nabawiłam alergii na lakiery hybrydowe tak na wiosnę 2018 nic na oczy nie widziałam na zewnątrz. Poszłam na testy alergiczne i wyszło mi praktycznie na wszystko nawet na sierść krowy 🤣🤣 nawet na kurz ale i tak śpię na puchowych poduszkach bo nie mogę inaczej 😀 potem zaczęłam robić paznokcie tytanowe i dalej czuje te alergie na wiosnę ale jest dużo lepiej 😊
 
Do góry