reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Jest ludząco podobny do normalnego wina ;) szkoda ze nie ma faktycznie napisane na etykiecie ze to całkiem 0,00 % więc jakies tam sladowe ilości moze miec. Sama juz nie wiem czy można bez obaw to pic bo fajny zamiennik
Oczywiscie, że mozna.. Tak samo jest z piwami 0 % ja tam kielona dwa przyjme a co 😊😂
 
W ogóle laski widzicie mega różnice w większości piersi ? Bo ja szczerze mowiac stednio i bym powiedziała ze wcale. Nie bola
Mnie tez wiec dziwne dziwne
U mnie jest różnica . Generalnie od zawsze mam duży biust ale teraz to już w ogóle balony [emoji85][emoji16]tyle ,że nie czuję żadnego bólu ani wrażliwości
 
W ogóle laski widzicie mega różnice w większości piersi ? Bo ja szczerze mowiac stednio i bym powiedziała ze wcale. Nie bola
Mnie tez wiec dziwne dziwne
U mnie to był pierwszy objaw po której zorientowałam się,że jestem w ciąży, strasznie bolące i powiększone piersi, do dziś mam tak samo 😁
 
reklama
Do góry