reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny, odebrałam wynik z posiewu. Wysłałam go od razu do lekarza, napisał, że nieprawidłowy. Że jutro mam się umówić. Udało mi się dostać na 11:20. Jestem tak zestresowana. Brzuch mnie strasznie dzisiaj boli, a wyszłam spod prysznica teraz ledwo co, bo tak boli i zrobił się napięty, twardy. Jakbym była w 5. mcu ciąży :((
 
Dziewczyny, odebrałam wynik z posiewu. Wysłałam go od razu do lekarza, napisał, że nieprawidłowy. Że jutro mam się umówić. Udało mi się dostać na 11:20. Jestem tak zestresowana. Brzuch mnie strasznie dzisiaj boli, a wyszłam spod prysznica teraz ledwo co, bo tak boli i zrobił się napięty, twardy. Jakbym była w 5. mcu ciąży :((

A co Ci tam wyszło?
 
Jeśli nie jest napisane 0,0% tylko 0% to według prawa może zawierać do 0,5% alkoholu. Niby niedużo, ale to nadal alkohol [emoji2370]
No wiesz jak ktos idzie na urodziny i te wino ma tylko dla siebie, siedzi iles godzin to bez problemu moze takie wino wypić sam :D Tymbardziej ze to wino musujące i na drugi dzien średnio sie nadaje do spożycia. No ale ja nie mówię ze to jest zle. Tylko sama sie zastanawiałam jak to jest bo też to poijałam ostatnio na imprezce:) A potem wnikałam czemu producent na etykiecie nie podaje. Naczytałam sie glupot w Internecie a potem właśnie znalazłam informację ze w jedzeniu tez znajdziemy takie ilości % I nikt nam tego w ciąży nie broni. Wiec na zdrówko @Madlenn 🥂 ;)
 
Dziewczyny, odebrałam wynik z posiewu. Wysłałam go od razu do lekarza, napisał, że nieprawidłowy. Że jutro mam się umówić. Udało mi się dostać na 11:20. Jestem tak zestresowana. Brzuch mnie strasznie dzisiaj boli, a wyszłam spod prysznica teraz ledwo co, bo tak boli i zrobił się napięty, twardy. Jakbym była w 5. mcu ciąży :((
A co to za posiew i co tam masz? Czemu to robiłaś?
 
Ja już po wizycie :) wszystko ok, dzidzia ma 1,40cm, widziałam serduszko 🥰 termin 19.09, lekarz powiedział, że jestem jakimś wyjątkiem, bo dawno nie widział żeby ktoś nie przeszedł cytomelagii :( zapytałam jak mam unikać zakażenia to mi powiedział, że za bardzo się nie da, bo to wirus,jedynie unikać kontaktu z ludźmi 😱 toksoplazmozy tez dalej nie przechodziłam, ale jak czytam to tego cmv się bardziej boję
 
Ja już po wizycie :) wszystko ok, dzidzia ma 1,40cm, widziałam serduszko [emoji3059] termin 19.09, lekarz powiedział, że jestem jakimś wyjątkiem, bo dawno nie widział żeby ktoś nie przeszedł cytomelagii :( zapytałam jak mam unikać zakażenia to mi powiedział, że za bardzo się nie da, bo to wirus,jedynie unikać kontaktu z ludźmi [emoji33] toksoplazmozy tez dalej nie przechodziłam, ale jak czytam to tego cmv się bardziej boję
Ja to nie wiem czy nawet miałam to cmv
 
reklama
Dziewczyny, odebrałam wynik z posiewu. Wysłałam go od razu do lekarza, napisał, że nieprawidłowy. Że jutro mam się umówić. Udało mi się dostać na 11:20. Jestem tak zestresowana. Brzuch mnie strasznie dzisiaj boli, a wyszłam spod prysznica teraz ledwo co, bo tak boli i zrobił się napięty, twardy. Jakbym była w 5. mcu ciąży :((
Spokojnie, to najprawdopodobniej mocne wzdęcie :-)
 
Do góry