reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe mamy 2021

reklama
Dalej bedzie miał 2 dla mnie, ale bedzie W TRAKCIE trzeciego roku życia. W przypadku takiego długiego okresu istotne jest akurat dokładne podanie np. 2 lata i 10 miesięcy. Dlatego w 7+3 nie mówię, że mam 8 tygodni tylko jestem W TRAKCIE ósmego tygodnia, ale skończone mam 7. Po to się poddaje to 7+3 żeby było wiadomo dokładnie. Wiadomo, że zaokrąglanie trzeba to było jakoś ujednolicić więc większość lekarzy podaje skończone tygodnie. Jak kończyłam 9 grudnia 36 lat to do 8 grudnia lekarz pisał, że mam 35, bo zaokrągla w dół i nie wpisuje 35 lat i 11 miesięcy. Chociaż mi to nie przeszkadza akurat, nawet lepiej mi się patrzylo na takie odmłodzenie.
Hehe no tak teraz idealnie sprecyzowane zgadzam się w 100% [emoji16][emoji16]
 
No wlasnie piwa bezalkoholowe są albo calkiem 0% albo 0,5 % a tu wlasnie nie pisze na etykiecie nic [emoji16]
Moje ulubione Somwrsby gruskzowe 0.0%, z tylu na etykiecie w skladzie tez 0% alko, a to smakuje zajedwabiście, jak gazowany gruszkowy napój Lift, co kupę lat temu był w sklepach [emoji3059] chyba sie na to skuszę.
 
Piwo bezalkoholowe – rodzaj piwa z niską zawartością alkoholu. Aby piwo zostało uznane za bezalkoholowe, zawartość alkoholu nie może przekroczyć 0,5% całkowitej objętości[1].

Napój przeznaczony jest jako alternatywa dla osób, które z jakichś powodów nie chcą lub nie mogą spożywać alkoholu, np.: kierowców, sportowców, kobiet w ciąży i karmiących, osób na diecie, osób chorych, osób niepełnoletnich. To pozbawienie piwa alkoholu powoduje, że jest ono niskokaloryczne, gdyż pozostaje w nim cukier nieprzetworzony w alkohol. Za niskokaloryczność odpowiada większe rozwodnienie tego napoju. Część pszenicznych piw bezalkoholowych, takich jak Erdinger Alkoholfrei lub Paulaner Hefe-Weissbier Alkoholfrei ma status napojów izotonicznych[3]. Piwo takie bogate jest w polifenole, mikroelementy i witaminy z grupy B. Istnieje piwo Birell Isotonic.


Wikipedia ;)
 
reklama
Do góry